• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska dzień

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Rodzinny interes Agnieszki Kaczorowskiej!

  Romantyczny ślub w sercu Toskanii, potem bajeczna podróż poślubna na Seszele. Agnieszka Kaczorowska (26 l.) ma teraz swój najlepszy czas. Wypoczywa, relaksuje się z mężem i omawia plany na(...), pochłaniały ją sprawy organizacyjne firmy - mówi informator "ŚiL". Dodaje jeszcze: - Maciek potrafi dobrze zarządzać, podobnie jak Agnieszka. Pomagał więc, podtrzymywał na duchu, kiedy ona miała chwile...

 • Agnieszka Kaczorowska: Teraz jestem szczęśliwa

  Odkąd Agnieszka Kaczorowska występuje w "Tańcu z Gwiazdami", nieustannie znajduje się na celowniku plotkarskiej prasy. Aktorka opowiada jednak, że udział w show ma też plusy. Poza tym zdradza swoje najskrytsze marzenia.

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela (26 l.) i jej mąż Maciej Pela pojawili się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim związku i początkach znajomości.

 • Kaczorowska poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal

  Już w sobotę Agnieszka Kaczorowska pojawi się na scenie Opery Leśnej podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015.

 • Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie!

  Agnieszka Kaczorowska (24 l.) w programie "Jak mieszkają gwiazdy" nie tylko pokazała swoje mieszkanie, ale opowiedziała także o trudnych chwilach w 2016 roku.

 • Kaczorowska o ciele Banasiuka: Bardziej taneczne

  "Jego ciało jest bardziej taneczne niż Rafała" - mówi o Mateuszu Banasiuku Agnieszka Kaczorowska.

 • Agnieszka Kaczorowska nie zaprosi nikogo znanego na swój ślub

  Tancerka, która kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim kolegą po fachu, Maciejem Pelą, już niebawem zostanie jego żoną. "Faktowi" udało się dowiedzieć co nieco na temat ich ślubu. Okazuje się, że najprawdopodobniej nie zobaczymy na nim żadnej gwiazdy! Choć Kaczorowska obraca się w świecie show-biznesu od najmłodszych lat i zna wiele osób ze świecznika, ten wielki dzień chce przeżyć...

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

 • Tak Agnieszka Kaczorowska bawiła się w swoje urodziny! Romantycznie!

  Agnieszka Kaczorowska (26 l.) 16 lipca świętowała swoje urodziny, które w tym roku były dla niej wyjątkowe. Spędziła je ze swoim narzeczonym Maciejem i pochwaliła się, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień.

 • Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

  Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w zakończonej w piątek 3. edycji "Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami", zobaczymy w piątek na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015.

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Agnieszka Kaczorowska z mężem w śniadaniówce

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela pojawili się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim związku i początkach znajomości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Agnieszka Kaczorowska z mężem przygotowują się do macierzyństwa w śniadaniówce. Wybrali imię dla dziecka

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Teraz spodziewają się dziecka. Czy mają już wybrane imię? Jak Kaczorowska-Pela znosi ciążę? – Początki były trudne – zdradziła tancerka. – Jakoś daliśmy radę i przetrwaliśmy ten czas, teraz jest lepiej – dodała. Jakie są jej plany zawodowe? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...

Dyskusje na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska marzy o romantycznym ślubie

  Kiedyś q...a jak się żeniła to nie miała prawa do białej sukni i wianka . A ślub mógł być brany w zwykły dzień w kaplicy .

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska zatańczy z Rafałem Maślakiem?

  Tylko faceci atrakcyjnie fizycznie mają powodzenie u kobiet. Tylko tacy właśnie mają dziewczyny i żony. Na takich facetów ZAWSZE kobieta spojrzy, zainteresuje się. To widać na co dzień. I nie ma w tym nic dziwnego ! Bo facet który ma pociągające ciało jest przystojny ZAWSZE będzie należał do podziwu kobiet. No a w przypadku mężczyzn nieatrakcyjnych, brzydkich... No cóż sami wiecie jak jest