• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska dzień

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Agnieszka Kaczorowska urodziła!

  W piątek, 26 lipca, Agnieszka Kaczorowska (27 l.) została po raz pierwszy mamą! Aktorka pochwaliła się tą radosną nowiną na Instagramie. Zamieściła także zdjęcia ze szpitala.

 • Agnieszka Kaczorowska: Teraz jestem szczęśliwa

  Odkąd Agnieszka Kaczorowska występuje w "Tańcu z Gwiazdami", nieustannie znajduje się na celowniku plotkarskiej prasy. Aktorka opowiada jednak, że udział w show ma też plusy. Poza tym zdradza swoje najskrytsze marzenia.

 • Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą po raz drugi?

  ...połączyło - mówi Agnieszka Kaczorowska dodając, stara się w żaden sposób nie zaniedbywać męża.  Nie idealnie? Aż prosi się zapytać, kiedy w takim razie małżonkowie zdecydują się na kolejne dziecko. Wiadomo(...) się oszukać. Dopiero wtedy przychodzi spóźniona refleksja, że jednak należało inaczej ustawić w swoim życiu priorytety.  Przykładów takich gwiazd, mądrych po szkodzie nie brakuje. Na tym tle Agnieszka...

 • Kaczorowska poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal

  Już w sobotę Agnieszka Kaczorowska pojawi się na scenie Opery Leśnej podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015.

 • Agnieszka Kaczorowska rozpacza! Wszystko przez ciążę!

  Agnieszka Kaczorowska (27 l.) została pierwszy raz mamą 26 lipca 2019 roku. Choć przyznaje, że jest najszczęśliwsza na świecie jako mama, to nie brakuje jej powodów do zmartwień.

 • Kaczorowska o ciele Banasiuka: Bardziej taneczne

  "Jego ciało jest bardziej taneczne niż Rafała" - mówi o Mateuszu Banasiuku Agnieszka Kaczorowska.

 • Rodzinny interes Agnieszki Kaczorowskiej!

  Romantyczny ślub w sercu Toskanii, potem bajeczna podróż poślubna na Seszele. Agnieszka Kaczorowska (26 l.) ma teraz swój najlepszy czas. Wypoczywa, relaksuje się z mężem i omawia plany na(...), pochłaniały ją sprawy organizacyjne firmy - mówi informator "ŚiL". Dodaje jeszcze: - Maciek potrafi dobrze zarządzać, podobnie jak Agnieszka. Pomagał więc, podtrzymywał na duchu, kiedy ona miała chwile...

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała zdjęcie z córeczką! Ale słodka!

  Agnieszka Kaczorowska - Pela (26 l.) opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z niedawno narodzoną córeczką! Aktorka podzieliła się pierwszymi doświadczeniami związanymi z byciem mamą!

 • Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

  Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w zakończonej w piątek 3. edycji "Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami", zobaczymy w piątek na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015.

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Agnieszka Kaczorowska z mężem w śniadaniówce

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela pojawili się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim związku i początkach znajomości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Agnieszka Kaczorowska wspomina poród. Nie było łatwo

  Agnieszka Kaczorowska w lipcu urodziła córeczkę Emilię. Dziewczynka jest oczkiem w głowie zarówno mamy, jak i taty - Macieja Peli. Aktorka opowiedziała przed kamerą Wideoportalu o trudnym przeżyciu, jakim dla każdej kobiety jest poród. I potwierdziła, że wraz z mężem chcieliby mieć liczne potomstwo. Agnieszka przyznała, że dzień narodzin córeczki był dla niej wyjątkowy. Nie ukrywa jednak, że sam

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...

Dyskusje na temat: agnieszka kaczorowska dzień