• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska mistrzyni świata

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska mistrzyni świata
 • Agnieszka Kaczorowska rzuciła studia dla kariery

  Agnieszka Kaczorowska (23 l.) chciała zostać filologiem włoskim. Ale nie potrafiła pogodzić wyczerpujących treningów do "Tańca z gwiazdami" z sesjami egzaminacyjnymi. Musiała wybierać.

 • Mistrzyni tańca w "Klanie"

  Agnieszka Kaczorowska mistrzynią tańca! Swój talent wykorzysta w "Klanie" .

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska w parze z ciachem!

  Odkąd Agnieszka Kaczorowska tańczy z najprzystojniejszym Polakiem w „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”, przestała być kojarzona jedynie z Bożenką z "Klanu".

 • Rzuci taniec dla aktorstwa?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", do niedawna niemal w każdym wywiadzie mówiła, że jej największą pasją jest taniec. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł ten Agnieszka zdobyła w 2010 roku) poważnie myśli jednak o tym, by zrezygnować z kariery tancerki. Dlaczego?

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska w święta nie zapomina o sąsiadach!

  .... To się sprawdza - mówi Agnieszka w wywiadzie dla "Pani domu". Jak widać, aktorka i mistrzyni świata w tańcach latynoskich nie tylko lubi dostawać prezenty, lubi też je dawać. Agnieszka w święta(...)Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", uwielbia na Boże Narodzenie dostawać prezenty: - Kto nie lubi? Przecież to cała przyjemność! Od zeszłego roku robimy losowanie. Bo traci się radość...

 • Stockinger królem parkietu

  W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu? Tak, ale na planie serialu "Klan" !

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska stara się trzymać formę

  Mistrzyni świata w tańcu latynoamerykańskim nie chce stracić kondycji i figury, dlatego ćwiczy kiedy tylko może.

 • Mistrzyni tańca w "Klanie"

  Agnieszka Kaczorowska mistrzynią tańca! Swój talent wykorzysta w "Klanie".

 • Bożenka z "Klanu" mistrzynią świata

  Agnieszka Kaczorowska , znana z roli Bożenki w serial u "Klan", zdobyła tytuł mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich.

 • Rzuci taniec dla aktorstwa?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", do niedawna niemal w każdym wywiadzie mówiła, że jej największą pasją jest taniec. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł ten Agnieszka zdobyła w 2010 roku) poważnie myśli jednak o tym, by zrezygnować z kariery tancerki. Dlaczego?

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska mistrzyni świata
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: agnieszka kaczorowska mistrzyni świata
 • Re: Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak po ...

  Czytam komentarze i aż mi słabo . Osobiście nie przepadam za Agnieszką , ale czy ktoś z Was wie ze jest to była mistrzyni świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Dziwię się więc że wypisujecie że z nia daleko Rafał nie zajdzie . Niestety wiekszośc płci żeńskiej tak twierdzi :( . Może nie osądzajcie nikogo przed programem. Każdej parze życze powodzenia :)

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska nauczy tańczyć Rafała Maślaka

  Taka mistrzyni świata jak Anna Lewandowska w karate tradycyjnym, które zostało wyrzucone ze struktur światowych i organizuje swoje mistrzostwa świata bo Lewandowska, Baranowska itp. z Polski i a dwie inne z Kazachstanu. Łał!

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska ma scenariusz na życie

  DO KRIS. polska tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka.25 kwietnia 2010 w Austrii wraz ze swoim partnerem Pawłem Tekielą zwyciężyła w Mistrzostwach Świata w stylu latynoamerykańskim, otrzymując tytuł Mistrza Świata. W latach 2010-2011 jej partnerem był Kostantyn Samarskyy. Chcialam tylko powiedIec ze moze nie