• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska studia

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska studia
 • Agnieszka Kaczorowska rzuciła studia dla kariery

  Agnieszka Kaczorowska (23 l.) chciała zostać filologiem włoskim. Ale nie potrafiła pogodzić wyczerpujących treningów do "Tańca z gwiazdami" z sesjami egzaminacyjnymi. Musiała wybierać.

 • Całe życie na planie "Klanu"

  Agnieszka Kaczorowska dopiero zdała maturę, ale ma już długi staż aktorski jako Bożenka w "Klanie". Gwiazdka opowiada nam o swojej miłości do tańca, planach na wakacje i... całe życie.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska po oblaniu egzaminów płakała cztery dni!

  Agnieszka Kaczorowska, serialowym widzom znana jako Bożenka z "Klanu", wiąże swoją przyszłość z aktorstwem. Sęk w tym, że gwiazdka nie dostała się na wymarzone studia kształcące w tym kierunku.

 • "Klan": Bożenka zostanie... magistrem!

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie bardzo dumna z tego, że - mimo iż spodziewa się dziecka - ukończyła studia w terminie. Przyszła mama obroni pracę magisterską na piątkę!

 • ​Jako pierwsza zagrała Bożenkę z "Klanu". Co dzisiaj robi Olivia Sivelli?

  ..."Klan" jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce. Widzowie śledzą losy rodziny Lubiczów już od 22 lat. Jedną z gwiazd serialu jest Agnieszka Kaczorowska, odtwórczyni roli Bożenki. Mało kto dzisiaj pamięta, że nie gra ona w "Klanie" od samego początku. Pierwszą serialową Bożenką była Olivia Sivelli.

 • Sześć pytań do Agnieszki Kaczorowskiej

  .... A teraz mój wątek jest rozbudowany i sama proponuję, jak coś pokazać. Jest bardziej twórczo, dużo się uczę. Wkrótce idziesz na studia, ale są one bardziej związane z tańcem niż z aktorstwem? - Tak(...). Sportowiec nie zawsze jest świadomy obciążeń i zagrożeń, wynikających z uprawiania sportu - zwłaszcza w świecie sportowego tańca towarzyskiego. Rozważam też licencjackie studia trenerskie... Rodzina pomaga...

 • Bożenka z "Klanu" marzy o... Oscarze!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", nie podjęła jeszcze decyzji, czy będzie w tym roku ponownie ubiegała się o indeks warszawskiej Akademii Teatralnej. Jest jednak pewna, że aktorstwu chce poświęcić resztę życia. Marzy nawet o zdobyciu... Oscara!

 • Kto przygotowywał ją do egzaminów?

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", mocno zaciskał kciuki, gdy Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka, zdawała w tym roku egzaminy do warszawskiej Akademii Teatralnej. Dlaczego?

 • Miłosz zdradzi Bożenkę w walentynki!

  Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) dostanie cios prosto w serce. W święto zakochanych przyłapie Miłosza (Konrad Darocha) na pocałunkach z Martą (Edyta Herbuś)! Poznaj szczegóły!

 • "Powiedz TAK!": Szczęśliwy przypadek

  W serialu „Powiedz TAK!” gra Bartka, który kocha się w ślicznej Justynie (Agnieszka Więdłocha). Czy ich miłość skończy się marszem weselnym?

Dyskusje na temat: agnieszka kaczorowska studia