• Informacje na temat:

  agnieszka konieczna

Artykuły na temat: agnieszka konieczna
 • "Belfer 2": Aleksandra Konieczna i Mirosław Haniszewski w obsadzie

  Aleksandra Konieczna jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Głośno zrobiło się o niej za sprawą filmu "Ostatnia rodzina". Za sportretowanie Zofii Beksińskiej Konieczna(...) również między innymi: Dorota Landowska, Agnieszka Wosińska, Joanna Sydor, Radosław Krzyżowski, Marek Kasprzyk, Maciej Brzoska, Anna Smołowik i Arkadiusz Brykalski. Za kamerą stanęło dwóch nowych...

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko "ma dość młodych kochanków"!

  Związek Agnieszki Fitkau-Perepeczko z młodszym o 41 lat Michałem nie przetrwał próby czasu. Aktorka ma teraz uraz do młodych adoratorów!

 • Agnieszka Kaczorowska: Teraz jestem szczęśliwa

  Odkąd Agnieszka Kaczorowska występuje w "Tańcu z Gwiazdami", nieustannie znajduje się na celowniku plotkarskiej prasy. Aktorka opowiada jednak, że udział w show ma też plusy. Poza tym zdradza swoje najskrytsze marzenia.

 • "M jak miłość": Tomek musi wybrać - Agnieszka czy Joanna?

  ...umówił z młodszą siostrą! A poza tym, ona jest stuknięta... Nieobliczalna! Tymczasem Agnieszka znów przyjeżdża do Warszawy... I umawia się z byłym ukochanym na wieczorne spotkanie. A gdy oboje(...) i zadaje tylko jedno pytanie: - Zgodziłaś się? A Olszewska rzuca cicho: - Jeszcze nie... Najpierw chciałam porozmawiać z tobą... Czy Agnieszka wciąż waha się i pragnie wrócić do Tomka? A może...

 • Ewa Kasprzyk zagra w filmie, który sama wyreżyseruje

  Ewa Kasprzyk opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" o swoim nowym projekcie.

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz zagięła parol na Mikołaja Krawczyka! Jak to?

  Przebojowa Dorota Rozwenc (Agnieszka Sienkiewicz) z "Przyjaciółek" nieraz twierdziła, że zawsze dostaje to, czego chce. Tym razem sprawa jest poważna. Odzywa się w niej instynkt macierzyński. Dorota ma ogromną ochotę nawiązać bliższą znajomość z przystojnym Łukaszem Grabowskim (Mikołaj Krawczyk), który według niej jest wymarzonym kandydatem na ojca jej dziecka.

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • Doda pobiła się z Agnieszką Szulim w toalecie!

  Do incydentu doszło w chorzowskim klubie Kultura, po gali Niegrzeczni 2014. Jak informuje sama dziennikarka, Rabczewska poszła za nią do łazienki, zabarykadowała drzwi i rzuciła się na nią z łapami. Osoby obecne na miejscu twierdzą, że spięcie było poważne, słychać było krzyki i wrzaski. Konieczna była wręcz interwencja policji, która spisała Dodę - co ciekawe - strzelającą do Szulim...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w trzecim odcinku?

  W trzecim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" królować będą gorące, latynoamerykańskie rytmy. Uczestnicy show zatańczą: salsę, sambę, rumbę, cha-chę i paso doble.

Zdjęcia na temat: agnieszka konieczna
Dyskusje na temat: agnieszka konieczna