• Informacje na temat:

  agnieszka liszowska

Artykuły na temat: agnieszka liszowska
 • Liszowska, siostry Radwańskie, Wieniawa, Królikowski i inni na meczu Gortat Team vs. Wojsko Polskie

  Naturalna Joanna Liszowska, uśmiechnięte Agnieszka i Urszula Radwańskie, młodziutka Julia Wieniawa, skupiony Antoni Królikowski, roześmiany Jakub Wesołowski, skoczny Mariusz Wlazły, nieźle rozciągnięta Katarzyna Dziurska, wysportowany Łukasz Fabiański i inni wzięli udział w meczu koszykówki Gortat Team vs. Wojsko Polskie. Na parkiecie radzili sobie całkiem nieźle. Zobaczcie, jak wyszło to na...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Joanna Liszowska

  ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie - aktorka.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Liszowska wygra kontrakt?

  Znamy finalistów programu rozrywkowego "Jak ONI śpiewają". Podczas minionego odcinka odpadł Mikołaj Krawczyk, znany m.in. z serial u "Pierwsza miłość". W ścisłej czołówce drugiej edycji show znaleźli się: Joanna Liszowska, Patrycja Kazadi oraz Piotr Polk.

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Liszowska i Szulim walczą o pracę

  To jedna z najbardziej zażartych wojen w polskim show-biznesie. Joanna Liszowska (32 l.) i Agnieszka Szulim (32 l.) rozpoczęły walkę o prowadzenie nowego show z... wróżkami i magami w rolach głównych.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Przyjaciółki": (Nie)radosna nowina

  Marzenie Wiktora (Paweł Deląg) spełni się - Patrycja (Joanna Liszowska) zajdzie w ciążę.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

Zdjęcia na temat: agnieszka liszowska
Wideo na temat: agnieszka liszowska
 • "Przyjaciółki": Wika zdradza sekret Patrycji!

  Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) spotykają się na kolacji u Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Do dziewczyn dołącza również Patrycja (Joanna Liszowska) i Wika (Roma Gąsiorowska), która sprytnie się wprosiła. Zuza uważa, że Wika ma zły wpływ na całą grupę. Dorota przygotowała nie lada niespodziankę przyjaciółkom! Zaprosiła japońskiego szefa

 • "Przyjaciółki": Niespodziewana wizyta dawnej kochanki Pawła

  (Marcin Korcz) wybaczy Kate (Ilona Lewandowska) i Zuzie (Anita Sokołowska)? Czy Aneta (Angelika Kurowska), nowa asystentka Zuzy, sprosta jej wymaganiom? Czy Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) postawi na swoim i przyciśnie Marcina (Sambor Czarnota), by dotrzymał warunków umowy? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie dalej brnęła w romans z Wiktorem (Paweł Deląg)? Przekonamy się już dziś wieczorem!

 • "Przyjaciółki": : Czy Patrycja poleci z Wiktorem do Paryża?

  Wiktor (Paweł Deląg) wręcza Patrycji (Joanna Liszowska) bilety lotnicze do Paryża. Patrycja jest zaskoczona propozycją wspólnego wyjazdu. Czy ulegnie namowom Wiktora? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) wysyła do banku anonimowego maila, który rozpętuje „burzę” wśród pracowników Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Paweł (Bartek Kasprzykowski) z Anką (Magdalena Stużyńska - Brauer) udają się do notariusza. To

Dyskusje na temat: agnieszka liszowska
 • Patrycja (Joanna Liszowska)

  "Przyjaciółki" Nowy Serial odc.2 bardzo mi się podobał powinni nakręcić sezon 2. "Przyjaciółki" to jest najlepszy serial na świecie i zbija wszystkie seriale. Bardzo dobra obsada. Najbardziej podoba mi się Inga Gruszewska (Małgorzata Socha.) i też podoba mi się Dorota (Agnieszka Sienkiewicz.)

 • Re: Śpiew czy taniec? Aktorka jest...

  Autor tytułu powinien nauczyć się j.polskiego. Pani Liszowska jest uosobieniem kobiecości i intelektu oraz wysokiej kultury osobistej. Mniemam,że zawistne osoby wobec tej pani przeszły druzgocącą dietę i nie osiągnęły żadnego sukcesu w życiu. Pozdrowienia dla Pani Joanny.

 • Re: ​Joanna Koroniewska rzuca Mostowiaków!

  Moze Agnieszka Dygant :)))))))))) albo Warchulska albo ta no Magda Schejbal bo Liszowska to by bylo przegiecie.Ciekawe moze Olga Boladz jest troche podobna do Koroniewskiej.