• Informacje na temat:

  agnieszka motyl

Artykuły na temat: agnieszka motyl
 • "Barwy szczęścia": Motyle w brzuchu

  ...wieku mamy motyle w brzuchu! Prywatnie jest pan z Katarzyną Gärtner, wybitną kompozytorką, autorką m.in. przeboju "Małgośka". 4 lata temu spotkało państwa nieszczęście - spłonął wasz dom...

 • "Ida" to największy sukces polskiego kina

  To największy sukces polskiego kina - powiedziała minister kultury Małgorzata Omilanowska po przyznaniu "Idzie" Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny.

 • Agnieszka Kaczorowska jest zakochana?

  Agnieszka Kaczorowska (23 l.) jest zakochana?! Tak można wywnioskować z jej wpisu na portalu społecznościowym. Aktorka przyznała się do stanu lekkiego roztargnienia i do tego, że czuje motyle w brzuchu!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Agnieszka Kaczorowska już zamieszkała z nowym ukochanym!

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) przechodzi ostatnio prawdziwą burzę uczuć. Ciężko nadążyć za sytuacją, która rozwija się błyskawicznie.

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska marzy o romantycznym ślubie

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przyznaje, że jest wielką romantyczką. Ostatnio wyznała, że marzy o tym, by spotkać mężczyznę, który zdobędzie jej serce i poprowadzi do ołtarza...

 • Agnieszka Kaczorowska: "Powinnam wyjść za mąż"

  - Na planie "Klanu" spędziłam większą część mojego życia, ale bardzo lubię tę pracę i wcale nie mam jej dość! - mówi Agnieszka Kaczorowska. Ujawnia także, gdzie planuje spędzić wakacje oraz jak chce porwać ludzi do tańca.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska ma scenariusz na życie

  ...- Na planie „Klanu” spędziłam większą część mojego życia, ale bardzo lubię tę pracę i wcale nie mam jej dość! - mówi Agnieszka Kaczorowska. Ujawnia także, gdzie planuje spędzić wakacje oraz jak chce porwać ludzi do tańca.

 • Pamięci Macieja Kozłowskiego

  6 września w Teatrze IMKA w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Kowalskiej, żony zmarłego niedawno aktora - Maćka Kozłowskiego. Wystawa pod przekornym tytułem "Życie nigdy się nie kończy" obejmuje nowy cykl obrazów namalowanych podczas ostatnich dwóch lat wspólnego życia, które spędzili w swoim domu na wsi.