• Informacje na temat:

  agnieszka mucha poland

Artykuły na temat: agnieszka mucha poland
 • ​Zapraszamy na czerwony dywan!

  ...lat... Gwarantujemy, że na czerwonym dywanie czeka na was sporo niespodzianek! Kto jeszcze pojawi się tego wieczoru przed teatrem? Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kasia Cichopek, Ania Mucha, bracia Marcin i Rafał Mroczkowie, Krystian Wieczorek, Kacper Kuszewski, Tamara Arciuch, Joanna Osyda, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Sienkiewicz i wielu, wielu innych... A do tego - artyści...

 • "M jak miłość" kończy 18 lat!

  ...: "Bake Off", "The Voice of Poland" czy "Rolnik szuka żony". Oczywiście nie mogło zabraknąć najchętniej oglądanego serialu w Polsce - "M jak miłość". Telewizja Polska nie mogła też nie uwzględnić(...) w serialowych parach: Andrzej (Krystian Wiecorek) spotyka się obecnie z Magdą (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) rozwiódł się z Alą (Olga Frycz), a Maria (Małgorzata Pieńkowska) z Arturem (Robert Moskwa...

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  ...z Leśnej Góry, którzy wręczą nagrodę. A wygrywają... 20:59 - ...Agnieszka i Marcin, czyli Magdalena Walach i Mikołaj Roznerski! 21:01 - Kryształowe serce odebrał Marcin, a na scenie już śpiewa(...) Roznerski, Joanna Osyda i Agnieszka Sienkiewicz śpiewają "Baśkę" Wilków.  21:18 - Podobał wam się występ tego trio? Dajcie znać w komentarzach. 21:20 - Kolejny występ kabaretu. Na scenie (na niby...

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • Krótki Metraż - Off Festiwal w Krakowie

  W krakowskim Dyskusyjnym Klubie Filmowym "Rotunda" odbędzie się kolejna edycja corocznej imprezy Krótki Metraż - Off Festiwal. Tym razem bohaterami pokazów będą: filmy amatorskie nagrodzone na festiwalu Jutro Filmu - ogólnopolskim i międzynarodowym przeglądzie filmów amatorskich oraz socrealizm w polskim kinie. Krótki Metraż - Off Festiwal rozpocznie się w poniedziałek, 27 maja.

 • Lekka strona kina

  "Lekka strona kina" - pod takim tytułem w łódzkim kinie Cinema City zaprezentowanych zostanie we wtorek 16 etiud studenckich absolwentów łódzkiej "filmówki". Pokaz ten ma być początkiem współpracy multipleksu z Państwową Wyższą Szkołą Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.

 • Posłuchaj nowej płyty Twilite!

  Twilite, czyli akustyczny duet z Polski, umieścił na swoim profilu w serwisie Muzzo.pl najnowszy album zatytułowany "Quiet Giant".

 • Aneta Kręglicka jurorką "Projektantów na start"

  Aneta Kręglicka będzie przewodniczącą jury talent show "Projektanci na start" - poinformowali producenci programu, który oglądać będziemy mogli na antenie FOX Life.

 • "Nie lubię polskiej muzyki"

  Jeśli wierzysz, że jesteś gwiazdą, jesteś idiotą - mówi Ryszard Tymon Tymański, zdobywca wraz z The Transistors Fryderyka za najlepszy alternatywny album roku, opowiadając o bigosowej płycie, prowadzeniu wytwórni i momencie, w którym chciałoby się, żeby psy muzyki wylizały twarz. Prawdziwej zachodniej muzyki.

 • Świetny rok dla muzyki. I tylko w telewizji nudno

  Ton nadawały genialne wokalistki, ale to Dave Grohl udowodnił, że rock and roll nawet jeśli znajduje się w stanie agonalnym, ma jeszcze kilka riffów do zaoferowania. Na dodatek rynek fonograficzny pokazał wszystkim język, wstał, otrzepał się i jedzie dalej. Zapraszam na moje podsumowanie 2011 roku w muzyce.