• Informacje na temat:

  agnieszka na wspólnej-katarzyna walter

Artykuły na temat: agnieszka na wspólnej-katarzyna walter
 • Katarzyna Walter nie stroni od alkoholu! Przyznała się!

  Katarzyna Walter (57 l.), która w serialu „Na Wspólnej” gra postać prawniczki Agnieszki, która jest uzależniona od alkoholu, w prawdziwym życiu nie ma takich problemów, lecz do abstynencji też jej daleko.

 • "Na Wspólnej": Alkohol i rak

  Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu "Na Wspólnej" jest prawniczką, choć częściej widzowie obserwują jej zmagania z alkoholem niż na sali sadowej. Jednak po powrocie z odwyku jest pełna optymizmu i chęci do działania.

 • Katarzyna Walter bez tego nie wychodzi z domu!

  Katarzyna Walter (57 l.) opowiedziała o swoich codziennych rytuałach...

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.

 • Aktorka "Na Wspólnej" Katarzyna Walter (56 l.) nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Sama zdecydowałaby się na przygodę z młodszym facetem.

 • "Na Wspólnej": Dramatyczny wypadek

  W kolejnym odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami dramatycznego wypadku Agnieszki i... ciężarnej Emilki.

 • Katarzyna Walter: Z niejednego pieca chleb jadła

  Publiczność kojarzy ją z rolą Agnieszki Olszewskiej, w którą wciela się w serialu "Na Wspólnej", a także z nazwiska, które stało się legendą polskiej telewizji. Niewielu jednak wie, że Katarzyna Walter (56 l.), z wykształcenia aktorka, to kobieta wielu profesji. Zdążyła być aktorką, dziennikarką i prowadzącą TVP2, producentem reklam i wykładowcą na uczelni.

 • Nagłe uczucie w "Na Wspólnej"

  Z prawdziwą miłością tak już jest, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Przekonała się o tym Agnieszka Olszewska - piękna i inteligentna pani adwokat z "Na Wspólnej". Po wielu latach samotnego życia, zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu i rozczarowaniach po nieudanych związkach, los nareszcie się do niej uśmiechnął. Agnieszka spotkała wspaniałego mężczyznę, dla którego gotowa jest

 • Katarzyna Walter otwarcie przyznaje: "Nie stać mnie, by skończyć remont"

  Katarzyna Walter (58 l.) zdecydowała się powiedzieć to głośno - aktorzy wcale nie zarabiają tak dobrze, jak niektórym może się wydawać. Ona sama wzięła kredyt i kupiła mieszkanie, ale nie stać jej, aby skończyć remont. "Nie opływam w luksusy" - twierdzi.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

Zdjęcia na temat: agnieszka na wspólnej-katarzyna walter
Wideo na temat: agnieszka na wspólnej-katarzyna walter
 • "Na Wspólnej": Czego bała się Katarzyna Walter?

  Katarzyna Walter, czyli Agnieszka Olszewska z "Na Wspólnej", zdradziła nam, co zaprzątało jej myśli przed scenami z dużo młodszym kochankiem!

 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: agnieszka na wspólnej-katarzyna walter
 • Re: "Na Wspólnej": Czego bała się Katarzyna Walter?

  Ladna elegancka babeczka, ale co sie stalo z Jej oczyma?Agnieszka Jastrzébska zadaje dziwne pytania.

 • Re: "Na Wspólnej": Zakazane igraszki

  "Na Wspólnej": Katarzyna Walter o związku z Darkiem Co za redaktor podpisuje te zdjęcia i filmy? Czy Pani Katarzyna Walter jest w związku z serialowym Darkiem? Napiszcie może lepiej Katarzyna Walter o związku z Michałem Mikołajczak. Czy to jest prawda? Drogi redaktorze nie rób wstydu i popraw podpis na: "Na Wspólnej": Agnieszka (Katarzyna Walter) o związku z Darkiem (Michał Mikołajczak

 • Re: "Na Wspólnej": Powrót do nałogu

  Kto podpisał tak głupio pod filmikiem: "Na Wspólnej": ""Katarzyna Walter o związku z Darkiem" Pani Katarzyna nie ma związku z Darkiem! Powinien być podpis Agnieszka Olszewska o związku z Darkiem, choć do również zły opis. Najpewniejszy opis powinien być: Katarzyna Walter o związku Agnieszki z Darkiem z serialu "Na Wspólnej". Co za gamoń pisze na tej interi?