• Informacje na temat:

  agnieszka nago

Artykuły na temat: agnieszka nago
 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  Agnieszka Włodarczyk, czyli niezapomniana Wiki Potoczny z "Plebanii", miała zaledwie 16 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą bez ubrania. - To było niepotrzebne - twierdzi dziś aktorka, wspominając swe rozbierane sceny w filmie "Sara".

 • "Taniec z Gwiazdami": Kaczorowska nago na parkiecie?

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska rozpocznie występ, leżąc na parkiecie obsypana płatkami róż. Pamiętacie "American Beauty"?

 • Naga prawda o seksbombach znad Wisły

  Fraszyńska, Edyta Olszówka, Agnieszka Włodarczyk, Anna Powierza i Anna Korcz (w jedynej rozbieranej scenie w "Operacji Samum" zastąpiła ją dublerka) - aktorki uchodzące w środowisku za osoby, które dla potrzeb filmu nigdy nie zdejmują ubrań. Golizna jak magnes Wśród gwiazd polskiego kina stosunkowo najczęściej, choć równie niechętnie jak koleżanki, nago pokazywała się w filmach Anna Samusionek, czyli...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Agnieszka Kaczorowska wystąpi nago w "Tańcu z gwiazdami"!?

  Wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska (22 l.) jest coraz bardziej zdesperowana i żądna wygranej w tanecznym show! Uda się?

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Venus Williams nago na okładce!

  ...okładce ESPN Magazine. Teraz w jej ślady poszła starsza siostra i także dała się namówić na nagą sesję! W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi, wyznała, że wcale nie tak łatwo było stanąć nago(...) doszło" - wyznała Williams. Tenisistka, pomimo że nie do końca była przekonana co do pozowania nago, nie wygląda jednak, jakby czuła się onieśmielona. Przypomnijmy, że w tym samym magazynie rozebrała...

 • Nagość na ekranie, czyli kiedy aktor się wstydzi

  Ciało jest narzędziem pracy aktora - ta stara prawda nie zawsze znajduje odzwierciedlenie na planie filmowym. Kiedy trzeba stanąć nago przed kamerą, dla niektórych jest to bariera nie do przejścia.

 • Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na intymne wyznanie! Mąż musi być zachwycony!

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) często nosi niebotycznie drogie kreacje, ale okazało się, że to nie w nich czuje się najlepiej. Szczera wypowiedź prezenterki może zaskoczyć, zwłaszcza jej męża, Piotra!

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.

Wideo na temat: agnieszka nago
 • Bożenka z "Klanu" pokazała się prawie nago!

  Agnieszka Kaczorowska poddała się relaksująco-nawilżającemu masażowi "czekoladowe ukojenie zmysłów" i zaprezentowała przed kamerą swoje wdzięki, dzięki czemu za zabieg nie musiała płacić nic. (TVN Style/x-news)

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: agnieszka nago