• Informacje na temat:

  agnieszka napis

Artykuły na temat: agnieszka napis
 • Po co Agnieszka Dygant poleciała do Los Angeles?! Zaszalała!

  Agnieszka Dygant (44 l.) po zakończeniu zdjęć do najnowszego filmu Patryka Vegi (40 l.), wyruszyła w podróż życia. Podczas urlopu zrobiła też coś naprawdę szalonego.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Katolicki tygodnik przypomina: Agnieszka Radwańska "stara się być w kościele w każdą niedzielę"

  Agnieszka Radwańska (27 l.) w niedawnym wywiadzie przyznała się, że czeka z seksem do ślubu. Tygodnik "Dobry Tydzień" przypomina z kolei wywiad, w którym tenisistka chwali się, że w kościele bywa niemal co niedzielę!

 • Morrissey w Krakowie: Guru wielkiej muzycznej sekty i martwe kurczaki (relacja z koncertu)

  Jeśli zastanawiacie się, co straciła publiczność zakończonego znacznie przed czasem warszawskiego koncertu Morrisseya, to na pewno: zarzynane prosięta, mielone na żywca kurczaki i kury z podcinanymi dziobami. A oprócz tego znakomity koncert guru muzycznej sekty.

 • Żenujący tatuaż Agnieszki Włodarczyk

  Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Agnieszka Włodarczyk prezentowała fotografom napis na nodze o treści "Podziel się szpikiem, uratuj życie". Czy naprawdę nie dało się inaczej?

 • Polskie święto: Twórcy "Idy" po gali EFA

  To był sukces nas wszystkich i naprawdę wielkie polskie święto - mówią po sobotniej gali Europejskich Nagród Filmowych (European Film Awards, EFA) w Rydze, podczas której "Ida" zdobyła nagrody dla najlepszego filmu europejskiego, a także za reżyserię, zdjęcia, scenariusz oraz nagrodę publiczności People's Choice Award jej twórcy.

 • "Barwy szczęścia": Kusicielka wreszcie odpuści?

  Agnieszka dowie się, że Kaśka, z którą już kiedyś poróżniły się o faceta, jest związana z Łukaszem.

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Piotr Woźniak-Starak nadal poszukiwany, a w sieci dzieją się takie rzeczy! Hanna Lis oburzona

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) przeżywa prawdziwy dramat. Od kilku dni poszukiwany jest jej mąż Piotr Woźniak-Starak (39 l.), który wypadł z łódki motorowej podczas nocnego rejsu po jeziorze Kisajno. Prezenterka nie może sama się bronić, co zrozumiałe, jej myśli zajęte są czymś zupełnie innym. Wyręczyć postanowiła ją Hanna Lis (49 l.), która zaapelowała do internautów.

 • "Wałęsa": Problem z Leninem

  Nad bramą stoczni w Gdańsku ponownie pojawił się napis "imienia Lenina", wróciły też transparenty znane z sierpnia 80. roku: "Proletariusze wszystkich zakładów łączcie się", "Dziękujemy za dobrą pracę", a także postulaty strajkowe. Zrekonstruowana w ten sposób na stałe brama ma być wykorzystana na planie filmowym obrazu Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie.

Wideo na temat: agnieszka napis
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: agnieszka napis
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  POŻĄDANIEM (Blanche), reż. D. Starczewski 2009: ROMULUS WIELKI (Rea), reż. K. Zanussi 2008: NAPIS (Pani Lebrun), reż. P. Urbaniak 2007: OTHELLO (Emilia), reż. M. Sobociński 2005: WYSTARCZY NOC (Sonia(...) HISTORIE (Urszula Mela, matka Janka) 2011: 30-5 w USTA USTA (Alex Najman, adwokat) 2010: DANCING FOR YOU (Iza) 2010-2014: M JAK MIŁOŚĆ (prokurator Agnieszka Olszewska) 2009: ENEN (Renata Grot, żona