• Informacje na temat:

  agnieszka olszewska katarzyna walter

Artykuły na temat: agnieszka olszewska katarzyna walter
 • Aktorka "Na Wspólnej" Katarzyna Walter (56 l.) nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Sama zdecydowałaby się na przygodę z młodszym facetem.

 • Nagłe uczucie w "Na Wspólnej"

  Z prawdziwą miłością tak już jest, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Przekonała się o tym Agnieszka Olszewska - piękna i inteligentna pani adwokat z "Na Wspólnej". Po wielu latach samotnego życia, zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu i rozczarowaniach po nieudanych związkach, los nareszcie się do niej uśmiechnął. Agnieszka spotkała wspaniałego mężczyznę, dla którego gotowa jest

 • "Na Wspólnej": Olszewska przyjmie oświadczyny Hebla!

  Tak, tak: prawniczka Agnieszka (Katarzyna Walter) przyjmie oświadczyny byłego gangstera Ryszarda Hebla (Tadeusz Huk). W ich przypadku potwierdzi się powiedzenie, że do dwóch razy sztuka...

 • To nie koniec "Tańca z gwiazdami"

  Podczas konferencji, na której oficjalnie ogłoszono listę uczestników ósmej edycji "Tańca z gwiazdami", stacja ogłosiła, że to jeszcze nie koniec programu.

 • ​"Na Wspólnej“: Olszewska wreszcie załatwi Żbika!

  Błyskotliwie rozwijająca się dotąd kariera mecenasa Żbika (Michał Mikołajczak) rozsypie się niczym domek z kart. Chciwość zgubi prawnika, który bezpowrotnie straci swoje udziały w kancelarii Olszewskiej (Katarzyna Walter). Stanie się to w wyniku precyzyjnie zaplanowanej prowokacji.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • „Na Wspólnej”: Żbik zapowie Olszewskiej zemstę!

  Po tym, jak Olszewska (Katarzyna Walter) pozbawi Żbika (Michał Mikołajczak) udziałów w swojej kancelarii, Darek złowrogo zapowie jej, że nie dość, że jeszcze się spotkają, to do tego jej firma niebawem padnie, bo odbierze jej klientów!

 • 10 lat "Na Wspólnej"

  27 stycznia mija 10 lat odkąd serial "Na Wspólnej" zagościł na antenie telewizji TVN. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek czeka nas odcinek z urodzinową oprawą!

 • "Na Wspólnej": Żbik przejmie kancelarię Olszewskiej!

  Pod wpływem emocjonalnego szantażu Żbika (Michał Mikołajczak) pogrążona w nałogu alkoholowym Agnieszka (Katarzyna Walter) straci zdolność logicznej oceny sytuacji i uczyni swojego perfidnego kochanka wspólnikiem w kancelarii.

 • "Na Wspólnej": Olszewska da szansę byłemu gangsterowi!

  Po dogłębnym przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw Agnieszka (Katarzyna Walter) zdecyduje się puścić w niepamięć gangserską przeszłość Hebla (Tadeusz Huk) i poznać go lepiej...

Zdjęcia na temat: agnieszka olszewska katarzyna walter
Wideo na temat: agnieszka olszewska katarzyna walter
Dyskusje na temat: agnieszka olszewska katarzyna walter
 • Re: "Na Wspólnej": Powrót do nałogu

  Kto podpisał tak głupio pod filmikiem: "Na Wspólnej": ""Katarzyna Walter o związku z Darkiem" Pani Katarzyna nie ma związku z Darkiem! Powinien być podpis Agnieszka Olszewska o związku z Darkiem, choć do również zły opis. Najpewniejszy opis powinien być: Katarzyna Walter o związku Agnieszki z Darkiem z serialu "Na Wspólnej". Co za gamoń pisze na tej interi?