• Informacje na temat:

  agnieszka pilaszewska na wspólnej

Artykuły na temat: agnieszka pilaszewska na wspólnej
 • "Barwy szczęścia": Stefan ma ciemnoskórą córkę Carinę!

  ...​Szok i niedowierzanie! Stefan (Krzysztof Kiersznowski) dozna wstrząsu, gdy dowie się, że ma córkę z ciemnoskórą strażaczką z Francji, z którą przespał się dawno temu! Zdradził wówczas swoją żonę Jadzię (Agnieszka Pilaszewska)!

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • "Barwy szczęścia": 2000 odcinków to wielki powód do dumy!

  ...„Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • Grażyna Wolszczak: Zjawiskowa uroda

  W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę!", opartego na książce Katarzyny Grocholi. W postać głównej bohaterki filmu, Judyty, wcieliła się gwiazda "Wiedźmina" i serial u "Na wspólnej" - Grażyna Wolszczak.

 • "Na dobre i na złe": Hania poślubi Michała?!

  ...dolegliwości, to jeszcze przywoła do porządku Barbarę (Agnieszka Pilaszewska) podającą w wątpliwość jej zawodowe kompetencje. Siedząc już w domu, będący pod wrażeniem Hani Michał stwierdzi, że nikt...

 • Dwie premiery Katarzyny Grocholi

  8 lutego na pewno na długo zapisze się w pamięci Katarzyny Grocholi. Pisarka ma dwa powody, by tej daty nigdy nie zapomnieć: raz, że odbędzie się długo oczekiwana premiera filmu "Ja wam pokażę!" , do którego scenariusz stworzyła wraz z Cezarym Harasimowiczem (na motywach własnej powieści pod tym samym tytułem), dwa, że ukaże się jej najnowsza książka, napisana wspólnie z Andrzejem Wiśniewskim - "Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie".

 • Prawdziwy przyjaciel w biedzie

  Już niedługo Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski) przekona się na własnej skórze, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Po śmierci Jadwigi (Agnieszka Pilaszewska) będzie mógł liczyć na troskliwą opiekę ze strony nie tylko córki (Katarzyna Glinka), ale także Grzesia (Zbigniew Konopka).

 • "Ja wam pokażę!": Bielicka, Pazura, Deląg

  Hanna Bielicka, Cezary Pazura i Paweł Deląg znaleźli się w obsadzie ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" - poinformowali w poniedziałek, 1 sierpnia, producenci obrazu.

 • "Ultraviolet": To będzie hit!

  ...owocnej współpracy z Opus Film przy serialu Zbrodnia jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem zdjęć do kolejnej wspólnej produkcji dla kanału AXN", dodaje. Scenarzystami Ultravioletu są Igor Brejdygant (Palimpsest, Paradoks, Zbrodnia), Agnieszka Pilaszewska (Samo życie, Przepis na życie), Błażej Dzikowski (cztery części serii Legendy Polskie), Filip Kasperaszek (A Story About Ian, Nantucket sun...

 • Englert i Kolak: Ślubu nie będzie!

  Dorota Kolak i Jan Englert w serialu "Przepis na życie" grają parę. Aktorzy ujawnili, że na razie nie ma planów zorganizowania im ekranowego wesela.

Wideo na temat: agnieszka pilaszewska na wspólnej
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...