• Informacje na temat:

  agnieszka pogodynka

Artykuły na temat: agnieszka pogodynka
 • Agnieszka Cegielska: Fatalne wieści z życia gwiazdy!

  Agnieszka Cegielska (40 l.) i jej mąż Dariusz od lat tworzyli zgodne i przykładne małżeństwo. Wielu zazdrościło im tej pięknej relacji. Niestety, w mediach pojawiły się zaskakujące informacje o rozwodzie pogodynki i Dariusza, które zresztą potwierdzili. Trudno uwierzyć, dlaczego ich drogi się rozchodzą!

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Agnieszka Cegielska marzy o drugim dziecku!

  Agnieszka Cegielska (36 l.) marzy o rodzeństwie dla swojego synka.

 • Bardzo zapracowana pogodynka

  Agnieszka Cegielska z powodzeniem spełnia się w nowej roli - mamy. A od kilku tygodni znowu możemy ją oglądać!

 • Agnieszka Popielewicz obraziła się na Sykut?

  Agnieszka Popielewicz (30 l.) miała nadzieję, że poprowadzi „Taniec z gwiazdami”. Zna ten program od podszewki. Stało się jednak inaczej...

 • Seksowna pogodynka robi karierę

  Pani Nina Terentiew zaproponowała mi rolę prowadzącej program "Tylko muzyka..." w dniu moich 30. urodzin - mówi Paulina Sykut, której los dał wiele pięknych prezentów.

 • Agnieszka Cegielska: W mediach rzadko kiedy możemy mieć etat!

  ...​Gwiazda TVN jest zadowolona z kierunku, w jaki potoczyła się jej kariera zawodowa. Pogodynka docenia bezpieczeństwo zapewniane przez pracę na etacie oraz możliwości samorozwoju.

 • Zastąpi Kingę Rusin

  Po odejściu Kingi Rusin z programu "Dzień dobry TVN" producenci rozpoczęli poszukiwania nowej prowadzącej. Bardzo możliwe, że zostanie nią sympatyczna pogodynka Agnieszka Cegielska.

 • Sensacyjny koniec romansu Borkowskiego i pogodynki? Długo to nie trwało!

  Co to była za miłość. Gwiazdor "Klanu" i mało znana pogodynka obwieścili jakiś czas temu światu, że połączyło ich gorące uczucie. Jacek chętnie opowiadał o swym związku w gazetach, a na ich portalach społecznościowych zaczęło roić się od wspólnych zdjęć i miłosnych wyznań. Tabloidy informowały, że szykuje się ślub i wspólne dziecko. Borkowski na łamach prasy wybrał już nawet imię.  Teraz okazuje...

 • Agnieszka Cegielska nie miesza... jedzenia

  Agnieszka Cegielska po maturze przez dwa lata mieszkała w Japonii, gdzie pracowała jako modelka. Dowiedziała się tam, że nie powinno się łączyć węglowodanów z białkami. Teraz na jej talerzu nigdy nie znajdziemy zmieszanych mięsa, ziemniaków i surówki.

Dyskusje na temat: agnieszka pogodynka