• Informacje na temat:

  agnieszka popielewicz nagranie

Artykuły na temat: agnieszka popielewicz nagranie
 • Agnieszka Popielewicz

  Popielewicz ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale socjologii. W 2002 roku zwyciężyła, wraz ze swoją matką, w konkursie piękności " Matka i córka" , prowadzonym przez firmę Oriflame, dzięki czemu miała szansę stać się twarzą tej marki. Wygraną była podróż do Egiptu wraz z kamerami telewizji TVN, a nagrany materiał wyemitowany został w " Rozmowach w toku". Następnie Popielewicz...

 • Śpiewająca kariera Popielewicz

  "Per Mroczek ad astra" (od Mroczka do gwiazd) - można by powiedzieć patrząc na wciąż nabierającą tempa karierę Agnieszki Popielewicz.

 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży "podjęli decyzję o powiększeniu rodziny"

  Grzegorz Hyży (29 l.) i 31-letnia Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz) są ze sobą szczęśliwi. W życiu prywatnym i zawodowym pary wszystko układa się jak w bajce. Nic dziwnego, że prezenterka i piosenkarz pragną, by na świat przyszła ich latorośl.

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  Gdy zaczynała swoją karierę, zastanawiano się, czy podoła. Okazało się, że Agnieszka Popielewicz jest nie tylko urodziwa, ale pracowita, wytrwała i inteligentna.

 • Agnieszka Popielewicz w pozornie nowej roli

  Ciekawe, jak w jednym ze sztandarowych seriali Polsatu wypadnie Agnieszka Popielewicz, która na co dzień jest reporterką i prezenterką stacji. W "Hotelu 52" wcieli się w epizodyczną rolę dziennikarki(...) okazję, by wypromować hotel, udzieli zgody na nagranie w restauracji programu telewizyjnego z Iną w roli głównej. Dziennikarka próbując wytknąć propagatorce zdrowego stylu życia, że czasy swojej...

 • K.A.S.A., popularny raper znany z takich hitów jak "Reklama", czy "Maczo", powraca po dwuletniej przerwie z nowym albumem. W promującym go klipie "Znana (z tego, że jest znana)" główną rolę zagrała telewizyjna gwiazda Agnieszka "Frytka" Frykowska.

 • Kiedyś była jedynie "dziewczyną Mroczka"

  Gdy zaczynała, mówiło się o niej "dziewczyna Mroczka". Dziś jest już Agnieszką Popielewicz - prezenterką, dziennikarką. Udowodniła, że jest nie tylko ładna, ale i zdolna.

 • To niesamowite zjawisko...

  Przed nami Piknik Country Mrągowo 2010. W najbliższą sobotę, 24 lipca, zobaczymy na scenie wielkie gwiazdy i młode talenty. Jakie atrakcje nas czekają?

 • Startuje Sopot TOPtrendy 2011

  W dniach 3-5 czerwca w Ergo Arena w Sopocie odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Na początek zobaczymy aż trzy koncerty: TOP, jubileusz Kory i pierwszy telewizyjny recital Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego.

 • Sopot TOPtrendy w blasku gwiazd

  "Tegoroczne TOPtrendy będą niewiarygodnie błyszczące" - zapowiedziała na wtorkowej (17 maja) konferencji prasowej Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat. Festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 3-5 czerwca.