• Informacje na temat:

  agnieszka popielewicz narzeczony

Artykuły na temat: agnieszka popielewicz narzeczony
 • Agnieszka Popielewicz zaprosiła Grzegorza Hyżego na święta do rodzinnego domu!

  Te święta będą dla niej szczególne. Agnieszka Popielewicz (30 l.) zaprosiła ukochanego Grzegorza Hyżego (27 l.) na Wielkanoc do swoich rodziców. Podobno muzyk bardzo się stresuje wizytą w jej(...) partnerem. Agnieszka zwlekała więc z przedstawieniem narzeczonego rodzinie mieszkającej w Katowicach. Uznała, że święta wielkanocne są idealną okazją do zapoznawczej wizyty. - Rodzice Agnieszki...

 • Agnieszka Kaczorowska chce być nową gwiazdą Polsatu?!

  Agnieszka Kaczorowska (22 l.) widzi się w roli prezenterki. Wygryzie Sykut i Popielewicz?

 • Agnieszka Kaczorowska wygryzie byłą Mroczka?

  Sopocki festiwal Agnieszka Kaczorowska (23 l.) poprowadziła z Pauliną Sykut (34 l.) i Agnieszką Popielewicz, ale jak wieść niesie, tę ostatnią Polsat najchętniej odstawiłby na boczny tor.

 • Popielewicz: Ślub 6 sierpnia

  ...26-letnia Agnieszka Popielewicz oświadczyła, że już w sierpniu wyjdzie za mąż. Wcześniej gwiazdka twierdziła, że nie będzie zdradzać szczegółów tego ważnego wydarzenia.

 • Ukraińska miłość Mroczka

  Kryształowej Kuli). Nie wiadomo, jak zniesie to Agnieszka Popielewicz (22 l.). Na razie pilnuje narzeczonego i zamierza jeździć na każdy jego występ.

 • Seksowna pogodynka robi karierę

  Pani Nina Terentiew zaproponowała mi rolę prowadzącej program "Tylko muzyka..." w dniu moich 30. urodzin - mówi Paulina Sykut, której los dał wiele pięknych prezentów.

 • Romans Marcina Mroczka?

  Dla Marcina Mroczka najważniejsza jest teraz piękna Ukrainka Ganna Pelipienko, dla której kompletnie stracił głowę - pisze "Fakt".

Wideo na temat: agnieszka popielewicz narzeczony
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...