• Informacje na temat:

  agnieszka popielewicz uśmiech

Artykuły na temat: agnieszka popielewicz uśmiech
 • Agnieszka Popielewicz nie rozczula się nad sobą po rozwodzie!

  Po trzech latach małżeństwa Agnieszka Popielewicz (29 l.) dostała rozwód. Zamiast zalewać się łzami, rzuciła się w wir pracy.

 • Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz po ślubie zdecydowali się na kolejny poważny krok!

  Grzegorz Hyży (28 l.) i Agnieszka Popielewicz (30 l.) nawet po ślubie mieszkali osobno, ale ostatnio uwili wspólne gniazdko. Na razie w wynajętym apartamencie. To z pewnością kolejna przełomowa decyzja w ich związku!

 • Maja Hyży zakochana! Weźmie kolejny ślub?

  ..."X Factor" Grzegorza Hyżego (29 l.) - męża gwiazdy Polsatu Agnieszki Hyży (niegdyś Popielewicz) pochwaliła się w internecie, że nie idzie już przez życie w pojedynkę. Od kilku miesięcy jest zakochana(...). Z pewnością widzą, jak bardzo ich mama jest szczęśliwa u jego boku. Wreszcie na jej twarzy pojawił się szczery promienny uśmiech. Wokalistka dopiero teraz zdecydowała się podzielić swoim szczęściem, bo nie...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Seksowna pogodynka robi karierę

  Pani Nina Terentiew zaproponowała mi rolę prowadzącej program "Tylko muzyka..." w dniu moich 30. urodzin - mówi Paulina Sykut, której los dał wiele pięknych prezentów.

 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  Dwójka czy Polsat? Wrocław czy Warszawa? Z kim Polacy chętniej spędzali sylwestra?