• Informacje na temat:

  agnieszka radwańska, maz

Artykuły na temat: agnieszka radwańska, maz
 • Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż! Znamy szczegóły ślubu!

  Agnieszka Radwańska (27 l.) powoli szykuje się do wielkiego dnia! O jej rychłym ślubie wygadała się koleżanka tenisistki, Caroline Wozniacki. Okazuje się, że Aga już niebawem stanie na ślubnym kobiercu ze swoim wieloletnim sparingpartnerem, Dawidem Celtem. Gratulujemy!

 • Agnieszka Radwańska: Czeka ją dłuższa przerwa?

  Agnieszka Radwańska (28 l.), która niedawno wyszła za mąż, przerwie karierę sportową na rzecz budowania rodziny?

 • Agnieszka Radwańska: Ślub w Boże Narodzenie?!

  Turniejem w Singapurze Agnieszka Radwańska niedawno skończyła długi sezon. To był dla niej udany rok, bo na jego zakończenie Radwańska jest sklasyfikowana na trzecim miejscu wśród najlepszych(...) tegoroczne Boże Narodzenie. Agnieszka Radwańska do końca roku ma wolne. Nie musi też ciężko trenować i przygotowywać się do nowego sezonu. Podobnie jej narzeczony Dawid. On również może odpocząć od sportu...

 • Agnieszka Radwańska wzięła ślub w tajemnicy?!

  Agnieszka Radwańska (27 l.) pokazała zdjęcie, na którym można dostrzec lśniącą na jej serdecznym palcu obrączkę. Fani już pospieszyli z gratulacjami!

 • Agnieszka Radwańska: Jakie ma plany na przyszłość?

  ...wesele najlepszej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej  i jej ukochanego Dawida Celta (31 l.). Dla rodziny i znajomych Agnieszka Radwańska jest "Isią". Ona sama twierdzi, że tak zostało z dzieciństwa(...) książce wywiadzie "Jestem Isia". Wówczas, całkiem przypadkiem, ubrali się w podobne koszule. Więc od razu media podchwyciły, że do siebie pasują. Agnieszka Radwańska uważa, że jej mąż podbił jej serce...

 • Zaskakujące wieści o narzeczonym Agnieszki Radwańskiej! Nie wróży to dobrze!

  Agnieszka Radwańska (28 l.) zaskoczyła wyznaniem na temat swojego przyszłego męża...

 • Agnieszka Radwańska: Ślubu udzieli jej znany duchowny!

  Chciała utrzymać to w tajemnicy do końca, ale się nie udało. Agnieszka Radwańska (27 l.) wychodzi za mąż, a pobłogosławi jej zaprzyjaźniony, bardzo znany duchowny!

 • Agnieszka Radwańska nadal walczy z bólem! Rujnowała zdrowie całe lata!

  Agnieszka Radwańska (29 l.) 14 listopada 2018 roku ogłosiła zakończenie kariery tenisowej. Wówczas w mediach pojawiły się spekulacje na temat ciąży tenisistki. Jednak prawda jest zupełnie inna.

 • Rok 2017 był wyjątkowy m.in. dla Agnieszki Radwańskiej, Ewy Farnej oraz Dominiki Gawędy, a to za sprawą zamążpójścia. Zobaczcie, które jeszcze polskie gwiazdy wzięły ślub w tym roku i jak się prezentowały w tym ważnym dniu.

 • Dominika Gawęda pochwaliła się podróżą poślubną! To kosztowało fortunę!

  Wakacje w 2017 roku obfitowały w śluby polskich gwiazd. Na powiedzenie sobie sakramentalnego "Tak" zdecydowały się m.in. Ania Starmach (30 l.), Lara Gessler (28 l.), Agnieszka Radwańska (28 l.) czy właśnie Dominika Gawęda. Ta ostatnia poślubiła gitarzystę zespołu Pectus, a uroczystość odbyła się w przepięknym dworku między Warszawą a Łodzią. Mimo że ślub odbył się w lipcu, małżonkowie na podróż...

Wideo na temat: agnieszka radwańska, maz
 • Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż! Wygadała się jej koleżanka!

  Agnieszka Radwańska (27 l.) niedługo zmieni stan cywilny. Tajemnicę polskiej tenisistki zdradziła w jednym z wywiadów przyjaciółka krakowianki, Dunka polskiego pochodzenia, Caroline Wozniacki. "Jeździmy razem na wakacje i chcemy to robić nadal, ale jest problem, bo Aga wychodzi za mąż i trudno będzie robić tylko babskie wypady" - powiedziała półfinalistka US Open. Mężem Radwańskiej zostanie Dawid

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.