• Informacje na temat:

  agnieszka sienkiewicz prosto w serce

Artykuły na temat: agnieszka sienkiewicz prosto w serce
 • "M jak miłość": Agnieszce Sienkiewicz stuknęła trzydziestka!

  Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość", mówi często, że jest... zwierzęciem stadnym, osobą całkowicie uzależnioną od przyjaciół i bliskich jej ludzi. Właśnie w ich gronie świętować będzie w sobotę - 26 lipca - swe 30. urodziny.

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Nie tylko "M jak miłość"

  Dzięki serialom zdobyła dużą popularność, jednak Agnieszka Sienkiewicz przede wszystkim stawia na teatr. Zdradziła nam, jak udaje jej się być o czasie na odpowiednim planie oraz z kim tworzy zgraną ekipę.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Nie tylko "M jak miłość"

  Dzięki serialom zdobyła dużą popularność, jednak Agnieszka Sienkiewicz przede wszystkim stawia na teatr. Zdradziła nam, jak udaje jej się być o czasie na odpowiednim planie oraz z kim tworzy zgraną ekipę.

 • "Sama słodycz": Agnieszka Sienkiewicz nie ma patentu na relaks

  ...​Dzięki serialom zdobyła dużą popularność, jednak Agnieszka Sienkiewicz przede wszystkim stawia na teatr. Zdradziła nam, jak udaje jej się być o czasie na odpowiednim planie oraz z kim tworzy zgraną ekipę.

 • "Prosto w serce": Pokaz jak ze snu

  Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha).

 • Zagubiona w uczuciach

  ...– Często spotykam się z objawami sympatii, spontanicznymi, niespodziewanymi – śmieje się Agnieszka Sienkiewicz. Widzowie pokochali jej bohaterkę. Ale czy znajdzie ona miłość w serialu?

 • To ona "zastąpiła" Kożuchowską

  W "M jak miłość" pojawiła się ostatnio nowa postać, która ma odmienić życie Mostowiaków. Kim jest grająca ją piękność, czyli Agnieszka Sienkiewicz?

 • W Grabinie schroni się przed mafią

  Agnieszka Sienkiewicz, którą obecnie możemy oglądać jako Wiki Sagowski w "Prosto w serce", dostała znaczącą rolę w "M jak miłość". Poznaj szczegóły!

 • Czuje "miętę" do Mostowiaka?

  - Często spotykam się z objawami sympatii, spontanicznymi, niespodziewanymi - śmieje się Agnieszka Sienkiewicz, występująca od jakieś czasu w "M jak miłość". Widzowie pokochali jej bohaterkę. Ale czy znajdzie ona miłość w serialu?

Zdjęcia na temat: agnieszka sienkiewicz prosto w serce
Wideo na temat: agnieszka sienkiewicz prosto w serce
 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...

Dyskusje na temat: agnieszka sienkiewicz prosto w serce
 • Re: Wiki (Agnieszka Sienkiewicz)

  dzięki Pani. Oglądam Prosto w Serce dzięki by zobaczyć VIki. Kocham Panią za talent i piękno. Gdy Pani występuje, wszystko pięknieje i nabiera sensu. Pani Agnieszko(...)Jezu, niebiosa zesłały nam Anioła, wschodzącą gwiazdę, Pani Agnieszka jest niepowtarzalna, nie da się jej skopiować, nie da się jej zaszufladkować wiem że będzie gwiazdą z gwiazd. Wiem ze każdy

 • Re: Wiki (Agnieszka Sienkiewicz)

  kiedy TVN zaczął nadawać Prosto w serce obejrzałam w internecie jakieś 70 odcinków Miłosnego nokautu (bo Jestem twoim życiem z Natalią Oreiro to i teraz nie mogłam się zmusić aby obejrzeć więcej niż(...) z wypowiedzi jaką czytałam na tym bodajże forum, że aktorka grająca rolę Himeny jest rewelacyjna, a nasza Viki wypada przy niej bardzo blado. Polecam Agnieszce Sienkiewicz aby pooglądała sobie trochę

 • Re: Wiki (Agnieszka Sienkiewicz)

  Kiedy po raz pierwszy ujrzałem Panią w Prosto w serce, zatkało mnie, autentycznie zanikł mi głos, tyle uczucia ile Pani ma w sobie, i ile Pani daje nam widzom, nie przezyłem do tej chwili, Nikt mnie tak nie poruszył. Cudowna Polska Aktorka