• Informacje na temat:

  agnieszka sienkiewicz z partnerem

Artykuły na temat: agnieszka sienkiewicz z partnerem
 • Agnieszka Sienkiewicz zakończyła związek z żonatym partnerem!?

  Agnieszka Sienkiewicz wygrała w „Tańcu z gwiazdami”, ale straciła miłość. Jeden z tygodników donosi, że w trakcie programu spojrzała z dystansem na swój związek z aktorem Maciejem Marczewskim (35 l.)…

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Agnieszka Sienkiewicz chce mieć dziecko!

  Agnieszka Sienkiewicz (30 l.) troskliwie opiekuje się córką swojej siostry, po cichu marząc o macierzyństwie. Czy w tym roku uda jej się zostać matką?

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz za pół roku zostanie mamą

  Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorota z „Przyjaciółek”, od dawna marzy, by mieć szczęśliwą rodzinę i ciepły dom pełen miłości. Za kilka miesięcy aktorka urodzi swe pierwsze dziecko...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Agnieszka Sienkiewicz wkrótce skończy urlop macierzyński?

  Agnieszka Sienkiewicz (31 l.) niedawno została szczęśliwą mamą. Teraz cały swój czas poświęca nowo narodzonemu dziecku. Okazuje się jednak, że być może będzie musiała skrócić urlop macierzyński.

 • "Taniec z gwiazdami": 4,5 mln osób oglądało finał

  Ponad 4,5 mln widzów obejrzało finał drugiej - odkąd show emitowane jest na Polsacie - edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształowa Kula trafiła w ręce aktorki Agnieszki Sienkiewicz i jej partnera Stefano Terrazzino.

 • Agnieszka Sienkiewicz zaręczyła się!

  ...wewnętrzny bałagan - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz (30 l.). Wygląda na to, że aktorka wreszcie znalazła wartościowego partnera, z którym buduje dojrzałą relację. Mężczyznę, z którym może snuć plany(...). Ale trudno mi być samej dłużej - wyznała aktorka w wywiadzie udzielonym w lipcu. Szczęśliwemu losowi pomogła jej przyjaciółka aktorka - Milena. Poznała ją ze swoim bratem Mikołajem (33 l.). Agnieszka...

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

Zdjęcia na temat: agnieszka sienkiewicz z partnerem
Wideo na temat: agnieszka sienkiewicz z partnerem
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 6. odcinka

  Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) stara się wkręcić Ingę (Małgorzta Socha) do branży nieruchomości.Tymczasem Michał (Marcin Rogacewicz) prosi Zuzę (Anita Sokołowska) o poradę finansową. Zuza obiecuje Michałowi, że nic nie powie Patrycji (Joanna Liszowska). Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) nadal nie wychodzi z roli „ekskluzywnej pani domu”, co wyraźnie przestaje się podobać Pawłowi (Bartek