• Informacje na temat:

  agnieszka szczurek jakub wesolowski

Artykuły na temat: agnieszka szczurek jakub wesolowski
 • "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski został tatą. Ma córkę!

  Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", od dawna marzył, by jego rodzina się powiększyła. Kilka dni temu to pragnienie wreszcie się spełniło... Aktor powitał na świecie swe pierwsze dziecko.

 • Kuba Wesołowski się zaręczył!

  Jakub Wesołowski, znany z serialu "Czas honoru" i "Komisarz Aleks", lada moment pożegna stan kawalerski. Aktor poprosił niedawno o rękę swoją ukochaną Agnieszkę. Ich ślub to kwestia najbliższych miesięcy!

 • ​"Na Wspólnej": Jakub i Agnieszka Wesołowscy na wakacjach

  ...  Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek pobrali się 14 czerwca. Zaraz po weselu para udała się na miesiąc miodowy, który spędzili na Seszelach, a potem w Dubaju. Tym razem, para postanowiła na chwilę odpocząć od zagranicznych atrakcji i udać się w Tatry. Agnieszka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z polskich gór: "Cudze chwalicie, a swojego nie znacie. Polskie Tatry. "Zawrat ma...

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • Jakub Wesołowski: Ślubu nie było!

  Jakub Wesołowski, czyli Michał Konarski z "Czasu honoru", miał w ubiegłą sobotę - o czym informowały niemal wszystkie media - stanąć na ślubnym kobiercu. Plotki o ożenku aktora okazały się jednak nieprawdziwe! Ślub niezapomnianego Marka Bromskiego z "Komisarza Aleksa" odbędzie się dopiero za kilka dni!

 • "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski: Ślub tuż, tuż...

  Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", lada moment stanie na ślubnym kobiercu. Ukochaną - dziennikarkę Agnieszkę Szczurek - aktor poprowadzi do ołtarza już w czerwcu!

 • "Czas honoru": Jakub Wesołowski jest gotowy, by zostać... tatą!

  Jakub Wesołowski, czyli Michał Konarski z "Czasu honoru", który od ponad miesiąca nie jest już kawalerem, marzy o tym, by jego świeżo założona rodzina jak najszybciej się powiększyła.

 • ​Jakub Wesołowski kończy 28 lat

  Jakub Wesołowski, czyli nieodżałowany i wciąż opłakiwany przez fanki Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", świętuje dziś 28. urodziny.

 • Kuba Wesołowski odchodzi z "Na Wspólnej"?

  Aktor Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", rozważa ponoć możliwość odejścia z serialu. Powód?

 • ​Wesołowski został... biznesmenem!

  Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z „Komisarza Aleksa”, został biznesmenem! Razem z przyjacielem wybudował w jednej z podwarszawskich miejscowości nowoczesny hotel, który już wkrótce otworzy swoje podwoje dla pierwszych gości.

Zdjęcia na temat: agnieszka szczurek jakub wesolowski