• Informacje na temat:

  agnieszka szulim gwiazdy nowy program

Artykuły na temat: agnieszka szulim gwiazdy nowy program
 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak spodziewają się dziecka?!

  Ku zaskoczeniu wszystkich, Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) nie myśli o szybkim powrocie do pracy. Mają z Piotrem (35 l.) całkiem inne plany. Jakie?

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Agnieszka Szulim wspomina pracę na planie show TVN! Nawet pchły ich nie oszczędziły!

  ...„Azja Express” to nowy program stacji TVN, który na antenie zadebiutuje jesienią tego roku.  Jego uczestnicy w każdym odcinku będą mieli do pokonania określony dystans w Azji, mając do wydania(...) Majdan, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska.  W podróży towarzyszyć im będzie Agnieszka Szulim, która nie ukrywa, że podczas pracy przy „Azja Express” czekało ją sporo...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Kinga Rusin wygryzła Szulim? Nowe władze TVN są nią zachwycone!

  Jeszcze niedawno to Agnieszka Szulim (37 l.) triumfowała nad innymi gwiazdami TVN-u. Celebrytka początkowo była twarzą TVN Style. Jednak Edward Miszczak uznał, że Szulim ma potencjał i szybko osadził ją w głównym paśmie TVN-u. Tym sposobem "prezesowa" została prowadzącą "Aplauz, Aplauz". Oprócz tego dostała swój program plotkarski, w którym obgadywała inne gwiazdy i prześwietlała im życie...

 • Niegroźne przytyki Agnieszki Szulim

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja nowej ramówki TVN-u. Wśród nowości tej wiosny zobaczymy m.in. program "Mali giganci". Na antenę powrócą także sprawdzone formaty, takie jak kontrowersyjne "Na językach".

 • Mąż Szulim zrobi karierę w telewizji?

  Adam Badziak, mąż prezenterki Agnieszki Szulim , poprowadzi program w Polsacie. Twierdzi jednak, że nie zamierza wiązać swojej przyszłości z telewizją.

 • Agnieszka Szulim opuszcza TVP!

  Agnieszki Szulim nie będziemy już oglądać w TVP. Popularna prezenterka przechodzi do konkurencyjnej stacji. Od 2013 roku w telewizji TVN dziennikarka poprowadzi nowy program o show biznesie, będzie także miała własny magazyn w TVN Style.

 • Nici z obiecanego programu Rusin!

  ...jest jej rywalka Małgorzata Rozenek. Ta nie może narzekać na brak propzoycji. Podobnie jak nowa pupilka szefa programowego, Agnieszka Szulim. "Jesienią widzowie nie zobaczą autorskiego programu Rusin. Absolutnie nie jest on jak na razie brany pod uwagę. Trochę nas zaskoczyło, że nie dostała swojego show, zwłaszcza, że własny program ma Agnieszka Szulim, która przecież w TVN pracuje zaledwie od...

 • Agnieszka Szulim poprowadzi "Bitwę na głosy"

  Agnieszka Szulim razem z Hubertem Urbańskim poprowadzi trzecią edycję "Bitwy na głosy" - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.