• Informacje na temat:

  agnieszka wagner

Artykuły na temat: agnieszka wagner
 • Agnieszka Wagner: Chce pozostać tajemnicza!

  Agnieszka Wagner (48 l.) nie bez powodu określana jest mianem jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Bez wątpienia jest najbardziej tajemnicza. Dlaczego tak pilnie strzeże swojej prywatności?

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  Agnieszka Wagner, czyli niezapomniana Izabela Gordon z "Barw szczęścia" i Aleks z "Fali zbrodni", świętowała niedawno 30-lecie pracy artystycznej. Miała niespełna 18 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą. Po maturze zdecydowała się jednak studiować... finanse.

 • "Kebab i Horoskop": 4 fragmenty filmu Grzegorza Jaroszuka

  Dystrybutor debiutanckiego filmu Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop" zaprezentował 4 fragmenty komedii, która 13 lutego trafi do kin w całej Polsce.

 • Agnieszka Wagner nabrała ciałka? Nie za dużo?

  Agnieszka Wagner (45 l.) rzadko bywa na polskich salonach. Ostatnio pojawiła się jednak na nagraniu Wielkiego Testu Wiedzy o NATO. Wygląda na to, że aktorka nabrała trochę ciałka przez ostatnich kilka miesięcy. Jak się prezentuje? Nie za dużo tych dodatkowych kilogramów?

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner: Stara miłość nie rdzewieje?

  Gdy Piotr Adamczyk dowiedział się, że w filmie "Jestem mordercą" jego żonę zagra Agnieszka Wagner (45 l.), niecierpliwie czekał na spotkanie z nią na planie. Kiedyś wiele dla niego znaczyła(...), że 20 lat temu Piotr i Agnieszka rzeczywiście darzyli się uczuciem. Poznali się podczas kręcenia sztuki teatru telewizji "Małka Szwarcenkopf". "To była miłość od pierwszego wejrzenia" - wspomina...

 • Agnieszka Wagner w Leśnej Górze

  W "Na dobre i na złe" gościnnie pojawi się zjawiskowa Agnieszka Wagner (38 l.). Aktorka sławę zyskała dzięki roli Poppei w "Quo vadis".

 • Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner: Tworzyli parę idealną. Ich nagłe rozstanie było zaskoczeniem!

  ...cenę chciał na niej zrobić wrażenie. Zakochali się od pierwszego wejrzenia. Agnieszka Wagner, dwa lata starsza od Piotra, całkowicie go zauroczyła. Ona też uległa jego wdziękowi. Podobało się jej, że jest takim dżentelmenem. Zaczęli się spotykać na randki. Tematów do rozmów im nie brakowało. Agnieszka była bardzo wrażliwa, inteligentna, niezwykle oczytana. Karierę zaczynała jako osiemnastolatka...

 • "Barwy szczęścia": Urodziła!

  Łóżeczko czeka, zabawki również. Kiedy jedna z bohaterek "Barw szczęścia" - Izabela Gordon (Agnieszka Wagner) - wraca ze szpitala z nowonarodzonym dzieckiem, wszystko jest gotowe.

Zdjęcia na temat: agnieszka wagner
 • Agnieszka Wagner
Dyskusje na temat: agnieszka wagner