• Informacje na temat:

  agnieszka wagner w listy do m

Artykuły na temat: agnieszka wagner w listy do m
 • Agnieszka Wagner nie lubi grać nago

  ...41-letnia aktorka przyznaje, że na ekranie jest gotowa pojawić się w stroju Ewy tylko wtedy, gdy ma to swoje fabularne uzasadnienie. "Jeśli gram dużą rolę i na pokazaniu nagiego ciała nie kończy się moja rola, to w porządku" - mówi Wagner w wywiadzie dla serwisu światseriali.pl. Gdy jednak ma być obsadzona wyłącznie w scenach łóżkowych, odmawia. Ku rozczarowaniu wielu widzów, filmowa Małgorzata...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Serialowcy w "Listach do M."!

  ..."Listy do M." to nowa produkcja TVN, zapowiadana jako ciepły i magiczny film z nurtu kina familijnego. Ale reżyser Mitja Okorn podkreśla, że niezwykle istotny będzie tu pierwiastek szaleństwa. W obsadzie aż roi się od gwiazd seriali. Poznaj szczegóły!

 • Rekord "Listów do M."

  Już dawno filmowi krytycy i widzowie nie byli tak zgodni. Komedia romantyczna "Listy do M." w miniony weekend podbiła serca niemal 400 tysięcy widzów!

 • Z pozoru kostka lodu

  Agnieszka Wagner, czyli Izabela Gordon z "Barw szczęścia", wystąpi na dużym ekranie w nowej produkcji TVN-u pod tytułem "Listy do M.". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Zabawne i wzruszające "Listy do M."

  Najbardziej oczekiwany i najgorętszy film tegorocznej jesieni doczekał się premiery. Pokaz "Listów do M.", czyli komedii bardzo romantycznej w reżyserii Mitji Okorna, wypełnił po brzegi sale kinowe Multikina w Złotych Tarasach.

 • Premiera w wielkim stylu!

  ..., czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", Katarzyna Bujakiewicz, czyli siostra Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", Agnieszka Wagner, czyli(...)"Listy do M." to romantyczna opowieść o pięciu kobietach i pięciu mężczyznach, którzy przekonują się, że nie można uciec przed miłością i... Bożym Narodzeniem. Ciepła, lekka historia o uczuciach...

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Piotr Adamczyk: Na rozstajach dróg!

  ..., która przeniosła się z planu na ekran… Także dla samych zainteresowanych było to miłe spotkanie. Emocje między dawnymi kochankami bowiem dawno już opadły, a Agnieszka Wagner jest w szczęśliwym związku(...) miejsce premiera filmu „Jestem mordercą” z jego udziałem. Na planie spotkał się ze swoją dawną miłością, aktorką Agnieszką Wagner. Zakochali się w sobie podczas nagrywania sztuki „Małka Szwarcenkopf...

 • "Listy do M.": Komedia bardzo romantyczna?

  Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska i Paweł Małaszyński znaleźli się w obsadzie komedii romantycznej "Listy do M.", która trafi do kin 11 listopada. Reżyserem filmu jest Mitja Okorn.