• Informacje na temat:

  agnieszka warchulska aktorka

Artykuły na temat: agnieszka warchulska aktorka
 • "Diagnoza": Agnieszka Warchulska uczy synów, jak mądrze korzystać z życia

  Agnieszka Warchulska, którą wkrótce oglądać będziemy w nowym sezonie "Diagnozy", lada moment świętować będzie 15. rocznicę ślubu z Przemysławem Sadowskim, czyli niezapomnianym Brodowiczem z "Czasu honoru". Aktorskie małżeństwo uchodzi za jedną z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie.

 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Warchulska nie lubi swoich... zmarszczek!

  Agnieszka Warchulska, którą zobaczymy jako projektantkę mody Maję Merkel w 1. odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa”, nie wierzy kobietom twierdzącym, że świetnie sobie radzą z upływem czasu. - Mnie nie jest dobrze ze zmarszczkami – mówi.

 • Agnieszka Warchulska ucieka stopem

  Sporo grała w serial ach: "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Miasteczko", epizody w "Kryminalnych" i "Sforze" - jednak czuć w niej większy potencjał, niż tylko na aktorkę ambitnych produkcji telewizyjnych. Teraz debiutuje główną kinową rolą w debiucie reżyserskim Anny Jadowskiej "Teraz ja" (premiera już w piątek, 7 lipca). W kogo wcieliła się Agnieszka Warchulska?

 • Warchulska: Staram się nie załamywać

  ..."Są większe nieszczęścia w życiu niż niedzwoniący do aktora telefon" - twierdzi Agnieszka Warchulska (40 l.), ale nie ukrywa, że nie jest jej łatwo pogodzić się z brakiem ról.

 • Agnieszka Warchulska w "Ciszy"

  Metalowa supergrupa Black River nakręciła teledysk do balladowego utworu "Silence" . W klipie ponownie pojawiła się znana fanka zespołu, popularna aktorka Agnieszka Warchulska.

 • Kariera nie jest najważniejsza...

  Agnieszka Warchulska, czyli Jolka Kamińska z "Na krawędzi", od lat bardzo świadomie kieruje swoją karierą i stara się - jak sama mówi - panować nad własnym losem. Aktorka przyznaje jednak, że wiele propozycji przyjęła tylko dlatego, by mieć na zapłacenie rachunków!

 • Niezmordowana Warchulska

  Agnieszka Warchulska - szczęśliwa żona, matka ale i aktorka. Znamy ją z "Pierwszego miliona", "M jak Miłość", "Pogody na piątek" czy "Kryminalnych". Aktorka, którą już w piątek zobaczyć będziemy mogli w "Wieży" , gdzie gra u boku Roberta Gonery, mimo iż jest mamą małego Jasia nie rezygnuje z intensywnej pracy.

 • "Niania w wielkim mieście": Przemysław Sadowski zdradza, jakim jest ojcem

  ...teatralnego i był "Taniec z Gwiazdami". Byłem fizycznie i psychicznie wykończony, spałem po trzy, cztery godziny na dobę. Agnieszka po narodzinach synka została sama w domu. Do dziś pamiętam taką sytuację(...) zamieszkali w stolicy, zajmując się Jaśkiem. Agnieszka mimo wszystko musiała zwolnić tempo, choć przecież jej kariera pędziła. Był czas, kiedy nie pracowała- opowiedział Przemysław Sadowski w wywiadzie...

 • Dzieci dają dystans do wszystkiego

  Agnieszka Warchulska, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu "Na krawędzi", od pewnego czasu stara się - jak mówi - osiągnąć harmonię pomiędzy macierzyństwem, byciem żoną i byciem aktorką. Żartuje, że to bardzo trudne, bo doba ma o kilka godzin za mało.

Wideo na temat: agnieszka warchulska aktorka
 • Trick

  "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...