• Informacje na temat:

  agnieszka warchulska i przemek sadowski

Artykuły na temat: agnieszka warchulska i przemek sadowski
 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Mało kto wiedział o ich problemach

  Agnieszka Warchulska (46 l.) i Przemysław Sadowski (43 l.) bezsilność i strach o jutro mają już za sobą…

 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: coraz dalej od siebie?

  Agnieszka Warchulska (44 l.) i Przemysław Sadowski (41 l.) uchodzili za jedną z najbardziej udanych par show-biznesu. Ostatnio jednak na salonach pojawiają się osobno. „Na Żywo” pyta, czy ich związek wszedł w fazę kryzysu?

 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski znów są sobie bliscy!

  Wygląda na to, że Agnieszce Warchulskiej (44 l.) i Przemysławowi Sadowskiemu (42 l.) udało się przezwyciężyć kryzys małżeński!

 • "Diagnoza": Agnieszka Warchulska uczy synów, jak mądrze korzystać z życia

  Agnieszka Warchulska, którą wkrótce oglądać będziemy w nowym sezonie "Diagnozy", lada moment świętować będzie 15. rocznicę ślubu z Przemysławem Sadowskim, czyli niezapomnianym Brodowiczem z "Czasu honoru". Aktorskie małżeństwo uchodzi za jedną z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie.

 • Przemysław Sadowski po wypadku. Jak się czuje?

  Przemysław Sadowski (39 l.), który niedawno doznał poważnej kontuzji łokcia, szczęśliwie dochodzi już do zdrowia.

 • Kolejna para oczekuje dziecka

  Już wkrótce sympatyczna aktorska para - Agnieszka Warchulska (39 l.) i Przemek Sadowski ( 36 l.) - ponownie zostaną rodzicami.

 • Zakochali się w sobie na planie serialu

  Przemysław Sadowski, czyli Stefan z "Ja to mam szczęście!", od 12 lat jest do szaleństwa zakochany w Agnieszce Warchulskiej, którą z pewnością wszyscy fani "M jak miłość" pamiętają jako Alicję Schmidt, właścicielkę przetwórni i pubu w Grabinie.

 • ​"Na dobre i na złe": Przyjaciele mówili na nią Duśka

  .... - Nie chcę demonizować tego doświadczenia, chociaż moi młodsi koledzy (Agnieszka Warchulska, Szymon Bobrowski i Przemysław Sadowski - przyp. aut.) podkreślają, że to, iż zagrali tak znakomicie(...) przewidywania Darii Trafankowskiej z rzeczywistością. - Gdyby nie zrobili zawodowej kariery, byłaby to wielka niesprawiedliwość losu - mówiła aktorka. - O ile wiem, Agnieszka Warchulska idzie...

 • Przemysław Sadowski wzorowym ojcem

  Przemysław Sadowski (31 l., "Magda M.") ostatnio dał się poznać z jak najgorszej strony. Przed miesiącem, gdy jeszcze szalał w "Tańcu z gwiazdami", pobił fotoreportera za to, że ten przyłapał go na schadzce z atrakcyjną kobietą.

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

Zdjęcia na temat: agnieszka warchulska i przemek sadowski