• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha dziecko

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha dziecko
 • Maciej Musiał i Agnieszka Więdłocha: Łączy ich coś poważnego?

  Maciej Musiał (19 l.) i Agnieszka Więdłocha (28 l.) znów zostali przyłapani razem...

 • "Syberiada polska" w TVP

  Film Janusza Zaorskiego "Syberiada polska", opowiadający o wstrząsających losach Polaków wywożonych do syberyjskich łagrów, można w sobotę, 11 kwietnia, obejrzeć w TVP1. W produkcji występują m.in. Adam Woronowicz, Jan Peszek i Agnieszka Więdłocha.

 • "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha umie o siebie zadbać

  Agnieszka Więdłocha chętnie opowiada w wywiadach o swojej rodzinie. Zwłaszcza o ojcu, który, choć podobno ma trudny charakter, stanowi dla gwiazdy wzór do naśladowania: - Mówi się, że kobieta(...) naprawiłam zmywarkę. Mam swoją skrzynkę z narzędziami. Bardzo współczuję mężczyznom - śmieje się Agnieszka Więdłocha.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Agnieszka Więdłocha (30 l.) i Antoni Pawlicki (32 l.) najpierw jedynie grali zakochanych, a w życiu prywatnym spotykali się z innymi. Tamte związki to już przeszłość. A oni zrozumieli, że są sobie pisani.

 • Agnieszka Więdłocha o "Czasie honoru": "Robimy coś ważnego"

  "Wszyscy mają poczucie, że robimy coś ważnego, że robimy serial o czymś i pokazujemy bardzo trudny czas, w którym żyli nasi dziadkowie, moi dziadkowie" - mówi Agnieszka Więdłocha, odtwórczyni roli Leny w kultowym serialu "Czas honoru", w rozmowie z Katarzyną Sobiechowską-Szuchtą.

 • Agnieszka Więdłocha nie jest zwolenniczką małżeństw

  Agnieszka Więdłocha (28 l.), która ostatnio widywana jest z Maciejem Musiałem (19 l.), nie zamierza w najbliższym czasie wychodzić za mąż.

 • Więdłocha nie chce całować się z Szycem? "To plotki"

  Aktorka Agnieszka Więdłocha skomentowała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" plotki, z których wynika, że ani ona, ani inne aktorki z serialu "Lekarze" nie chcą grać z Borysem Szycem, który niedawno dołączył do obsady.

 • Pawlicki i Więdłocha mają romans?!

  ...zawierał wiele momentów dramatycznych (dwukrotne uwolnienie narzeczonej z getta) i miłosnych (wzięli ślub, mają dziecko). Dochodziła trzecia nad ranem, kiedy Antek i Agnieszka zdecydowali się opuścić(...)Kiedy w czwartek 9 sierpnia w klubie przy ulicy Foksal w samym centrum Warszawy Antoni Pawlicki (29) i Agnieszka Wiedłocha (26) pozowali fotoreporterom na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do...

 • Przewartościowała swoje życie

  Agnieszka Więdłocha, znana z roli Leny Sajkowskiej-Markiewicz w "Czasie honoru", wzięła udział w spotkaniu z fanami serialu i miłośnikami historii na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach. "Lena jest mi bardzo bliska. Dorastałam razem z nią" - wyznała aktorka.

Wideo na temat: agnieszka więdłocha dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...