• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha i jej chłopak

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha i jej chłopak
 • Agnieszka Więdłocha i jej nowy chłopak są nierozłączni!

  Ona uwielbia Budapeszt, kocha Łódź, w której się urodziła, a do tego jest obiecującą aktorką młodego pokolenia. On - młody, zdolny, lubiący podróże aktor z misją. Nic dziwnego, że Agnieszka Więdłocha(...) zapeszać. Ale wiemy, że w głębi serca Agnieszka marzy o tym, aby stworzyć trwały związek podobny do tego, jaki zbudowali jej rodzice. - Rodzice są cudownym małżeństwem. Tata to mężczyzna, który daje...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha zaręczona z Antonim Pawlickim!

  Agnieszka Więdłocha, gwiazda serialu "Powiedz TAK!" też powiedziała "tak"!

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Agnieszka Więdłocha (30 l.) i Antoni Pawlicki (32 l.) najpierw jedynie grali zakochanych, a w życiu prywatnym spotykali się z innymi. Tamte związki to już przeszłość. A oni zrozumieli, że są sobie pisani.

 • Sylwester gwiazd "M jak miłość"

  Ona spędza ten dzień zwyczajnie, ale w odświętnym stroju. On tradycyjnie na imprezie do białego rana. Dla niej odchodzący rok był pełen nowych wyzwań, dla niego przemyśleń. Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek wierzą, że 2012 rok przyniesie im wiele dobrego.

 • "Komisarz Alex": Niebezpieczna pogoń za psychopatą

  Podczas pościgu za psychopatą chcącym namówić poznanych w sieci nastolatków do popełnienia zbiorowego samobójstwa Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie!

 • Ostatni klaps na planie "Czasu honoru"

  To już koniec. Na planie "Czasu honoru" padł ostatni klaps, kończący nie tylko piąty sezon serialu, ale zamykający pięcioletnią przygodę młodych aktorów z historią Polski w roli głównej.

 • Kamińska bez narzeczonego, Nowakowska z nowym chłopakiem...

  ...dziecka aktorki, nie odstępował jej nawet na krok. Nowym chłopakiem pochwaliła się z kolei Karolina Nowakowska, czyli Olga Jankowska-Ziober z "M jak miłość". Aktorka sprawiała wrażenie szczęśliwej i bardzo zakochanej. Razem z partnerem z uwagą oglądała propozycje Plicha na nadchodzący sezon. Kreacje z nowej kolekcji projektanta obejrzały też m.in. Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska-Markiewicz...

 • Miał okazję grać z najlepszymi

  Do kin wchodzi właśnie najnowszy film z udziałem Antoniego Pawlickiego - "Ostatnia akcja" - a aktor już pracuje na planie następnych produkcji.

Zdjęcia na temat: agnieszka więdłocha i jej chłopak
Wideo na temat: agnieszka więdłocha i jej chłopak
 • Pierwsze miłości celebrytek! "Chciał mnie zaciągnąć za garaż"!

  Agnieszka Więdłocha, Sylwia Gliwa i Weronika Książkiewicz opowiedziały przed kamerami o swoich pierwszych młodzieńczych amorach. Dzięki ich gadatliwości dowiecie się, którą z aktorek chłopak zaciągał za garaż, a która w dość oryginalny sposób próbowała zainteresować swojego wybranka... (TVP/x-news)