• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha najnowsze

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha najnowsze
 • "Lekarze": Agnieszka Więdłocha pracuje bez wytchnienia

  Właśnie trwają zdjęcia do piątej serii serialu „Lekarze”. Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicus oraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z „Czasu honoru”.

 • Agnieszka Więdłocha o "Lekarzach" i "Czasie honoru"

  Właśnie trwają zdjęcia do szóstej serii serialu "Lekarze". Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicusoraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z "Czasu honoru".

 • "Czas honoru": Maciej Musiał i Agnieszka Więdłocha jednak razem?!

  W majowym wydaniu magazynu "Show" Agnieszka Więdłocha tłumaczyła się z niejasnej relacji z młodym aktorem: - Poznałam go wiele lat temu, zanim jeszcze został idolem nastolatek. Jego tata jest w tej(...) z modnych warszawskich restauracji, co wznowiło spekulacje na temat romansu. Najnowsze zdjęcie zamieszczone przez Kubę Wesołowskiej na jednym z portali społecznościowych, znów podkręci atmosferę... Maciej...

 • Jak znieczula się Agnieszka Więdłocha?

  Największą popularność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w "Czasie honoru". Teraz z powodzeniem gra anestezjolożkę w serialu "Lekarze". Agnieszka Więdłocha wyznaje, jak sama się... znieczula.

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Więdłocha kolekcjonuje... przyjaciół

  Agnieszka Więdłocha, czyli komisarz Ewa Krassowska z 8. serii "Komisarza Aleksa", uważa, że w jej życiu najważniejsi są przyjaciele. Aktorka twierdzi, że nie przywiązuje się do rzeczy, ani do miejsc, ale do ludzi - tak.

 • Agnieszka Więdłocha pokazuje pazurki

  Oddana Lena z "Czasu honoru", przebojowa Beata z serialu "Lekarze". Od 8 marca Agnieszkę Więdłochę kojarzyć będziemy jeszcze z innym filmem.

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha - ostrożna i spontaniczna

  W styczniu 30., w lutym debiut w "Planecie singli", od marca nowy serial "Powiedz TAK!". Agnieszka Więdłocha, bo o niej mowa, przyznaje, że o wizji własnego ślubu jeszcze nie myślała. "Jestem spontaniczna" - mówi aktorka. A o show z gwiazdami? "Jestem ostrożna" - dodaje.

 • Ekipa "Czasu honoru" znowu razem!

  W styczniu drogi zawodowe znanych z popularnego serialu TVP - Antka Pawlickiego, Agnieszki Więdłochy i Magdaleny Różczki znów się przecięły!

 • Agnieszka Więdłocha wystąpi w programie "Taniec z gwiazdami"?!

  Agnieszka wręcz tryska szczęściem i zaraża wszystkich optymizmem. Nie uszło to uwadze producentom "Tańca z gwiazdami". Jak dowiedział się bowiem "Fakt", Więdłocha otrzymała od nich propozycję nie do(...) może dyktować teraz warunki" - zdradza informator tabloidu. Więdłocha ma szansę skraść całe show, ponieważ cieszy się ogromną sympatią widzów. Oprócz tego gra w najnowszym serialu Polsatu, więc stacja...

 • Miał okazję grać z najlepszymi

  Do kin wchodzi właśnie najnowszy film z udziałem Antoniego Pawlickiego - "Ostatnia akcja" - a aktor już pracuje na planie następnych produkcji.

Zdjęcia na temat: agnieszka więdłocha najnowsze