• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha seriale

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha seriale
 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha - ostrożna i spontaniczna

  W styczniu 30., w lutym debiut w "Planecie singli", od marca nowy serial "Powiedz TAK!". Agnieszka Więdłocha, bo o niej mowa, przyznaje, że o wizji własnego ślubu jeszcze nie myślała. "Jestem spontaniczna" - mówi aktorka. A o show z gwiazdami? "Jestem ostrożna" - dodaje.

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha uwielbia pracować z Cezarym Pazurą

  Agnieszka Więdłocha i Cezary Pazura spotkali się na planie serialu "Powiedz tak". Pazura gra w nim Oskara - apodyktycznego ojca głównej bohaterki, w którą wciela się Katarzyna Zawadzka. Więdłocha(...), że mogę z nim zagrać. To była fantastyczna współpraca i cieszę się nawet, że było dopisanych kilka scen właśnie w kancelarii i mieliśmy z Czarkiem więcej scen - mówi Agnieszka Więdłocha agencji...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • ​"Powiedz TAK!": Spieszmy się kochać seriale...

  ...zniechęcona usiadłam do oglądania "Powiedz TAK!" licząc, że to kolejna produkcja, która stawia na znane z innych seriali, ładne buzie (Katarzyna Zawadzka to wszak Aniela z "Prawa Agaty", Agnieszka Więdłocha była Leną z "Czasu honoru", a Mikołaja Roznerskiego możemy oglądać w "M jak miłość" czy "Singielce", itd.). Jednak nie było wcale tak źle. Pierwszy odcinek okazał się chwilami naiwny...

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • "Lekarze": Agnieszka Więdłocha pracuje bez wytchnienia

  Właśnie trwają zdjęcia do piątej serii serialu „Lekarze”. Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicus oraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z „Czasu honoru”.

 • Jak znieczula się Agnieszka Więdłocha?

  Największą popularność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w "Czasie honoru". Teraz z powodzeniem gra anestezjolożkę w serialu "Lekarze". Agnieszka Więdłocha wyznaje, jak sama się... znieczula.

 • "Zakręcone": Nowy miniserial z Bujakiewicz, Różczką i Więdłochą

  Trzy kobiety i auto to wystarczająca mieszanka wybuchowa, by rozbudzić wyobraźnię i stworzyć serial. Serial komediowy dla kobiet "bez hamulców", które nie tylko chcą przejrzeć się w symbolicznym lustrze, ale i pośmiać z dystansem ze swojego świata.

 • Agnieszka Więdłocha: "Lekarze" i "Gwiezdne wojny"

  Nie wszyscy wiedzą, ale gwiazda "Lekarzy", Agnieszka Więdłocha, wzięła udział w castingu do... nowych "Gwiezdnych wojen"! - To było bardzo budujące i mam nadzieję, że jakoś zaprocentuje - zwierza się młoda aktorka.

Wideo na temat: agnieszka więdłocha seriale
 • "Powiedz TAK!": Premiera 1 marca

  1 marca na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial "Powiedz TAK!", w którym główne role zagrają: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki i Mikołaj Roznerski. Co nas czeka w "Powiedz TAK!"? Zobacz zwiastun!