• Informacje na temat:

  agnieszka wielgosz jej dzieci

Artykuły na temat: agnieszka wielgosz jej dzieci
 • Agnieszka Wielgosz znowu zakochana! Kim jest jej wybranek?

  Czy Agnieszka Wielgosz (45 l.) zechce trzeci raz wyjść za mąż?

 • Agnieszka Wielgosz chce metamorfozy

  Serialowa Malwina Florek jest jedną z barwniejszych postaci "Pierwszej miłości". Agnieszka Wielgosz ma jednak apetyt na więcej i chce sprawdzić się w repertuarze dramatycznym.

 • Agnieszka Wielgosz rozstała się z mężem? Dla innego?!

  Czarne chmury zebrały się nad małżeństwem Agnieszki Wielgosz (42 l.). Pokona kryzys?

 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • Agnieszka Wielgosz radzi kobietom: Miejcie pasje. Nie dajcie sprowadzić się do roli żony

  Znana z wielu polskich seriali Agnieszka Wielgosz (44 l.) przeszła życiową rewolucję i rozwiodła się z mężem. Jak mówi, kosztowało ją to wiele. Na szczęście nie jest już sama i najgorsze ma za sobą.

 • "Ojciec Mateusz": Śledztwo w zamku

  Ksiądz Mateusz prowadzi śledztwo w ruinach magnackiej rezydencji sprzed wieków. Czy odkryje, kto skrzywdził piękną, utalentowaną dziewczynę? Trwają prace na planie czwartego sezonu serialu "Ojciec Mateusz" .

 • "Pierwsza miłość": Agnieszka Wielgosz chce metamorfozy

  Serialowa Malwina Florek jest jedną z barwniejszych postaci "Pierwszej miłości". Agnieszka Wielgosz ma jednak apetyt na więcej i chce sprawdzić się w repertuarze dramatycznym.

 • Szkoła

  Licealistka Natalia Wielgosz spotyka się z 35-latkiem. Jej przyjaciółki są przekonane, że mężczyzna ją oszukuje i tak naprawdę ma rodzinę. Nastolatka nie...

 • Kup samochód i daj buzi

  ...w porywie serca chcą pojechać przed siebie, nowo kupiony jedynastoletni polonez odmawia posłuszeństwa. Magda Stużyńska _ Maryla, mama Krzysia. Agnieszka Wielgosz _ Hostessa. Władysław Grzywna _ Maciek(...), kolega z pracy, ale Hela nie chce go wsadzać na minę, przez co dochodzi do kłótni. Jej starego golfa chce również kupić miejscowy rozwoziciel pizzy. Po burzliwych targach Hela sprzedaje mu wóz za pół ceny...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Pierwsza miłość" jest z nami już 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy głównej bohaterki Marysi Radosz (w tej roli Aneta Zając) i jej przyjaciół, każdego dnia śledzą miliony widzów. Pierwsze pocałunki, rozstania, powroty, miłość, ale i nienawiść. Do tego zdrady, intrygi, morderstwa, a nawet handel...