• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk czy gra w pierwszej miłości

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk czy gra w pierwszej miłości
 • Krawczyk też odchodzi z "Pierwszej miłości"

  Gdy Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się odejść z "Pierwszej miłość", fani serialu zastanawiali się, co zrobi jej ukochany, Mikołaj Krawczyk. Aktor podjął już decyzję.

 • Czym zaskoczy Agnieszka Włodarczyk?

  Gdy wróciła z podróży dookoła świata, zapowiadała, że zwolni życiowe tempo. Ale wkrótce na ekranie Agnieszka Włodarczyk dostarczy moc gorących emocji!

 • Czym zaskoczy Agnieszka Włodarczyk?

  Gdy wróciła z podróży dookoła świata, zapowiadała, że zwolni życiowe tempo. Ale wkrótce na ekranie Agnieszka Włodarczyk dostarczy moc gorących emocji!

 • Włodarczyk: Jej bohaterka też robi karierę

  13 grudnia zeszłego roku Agnieszka Włodarczyk skończyła 30 lat. Aktorka nie martwi się jednak wiekiem. Czuje się szczęśliwa. Podobnie jak jej bohaterka z "Plebanii", Wiki, która robi karierę w telewizji.

 • Krawczyk odchodzi z "Pierwszej miłości"?!

  Odkąd Mikołaj Krawczyk związał się z Agnieszką Włodarczyk, na planie serialu "Pierwsza miłość" panowała napięta sytuacja. Iskrzyło pomiędzy obecną a byłą partnerką Krawczyka - Anetą Zając. Konflikt ten postanowiła przerwać Włodarczyk, decydując się na odejście z serialu. W ślad za nią chce iść teraz Krawczyk. Dlaczego? Aktor tłumaczy, że plotki o jego nowym związku stały się głównym...

 • Bierze to, co chce?!

  Podobno jeśli Agnieszka Włodarczyk zagnie parol na jakiegoś mężczyznę, to na pewno go zdobędzie. Nawet gdy on jest w stałym związku. I ma małe dzieci.

 • Losy Włodarczyk i jej bohaterek

  ...13 grudnia zeszłego roku Agnieszka Włodarczyk skończyła 30 lat. Aktorka nie martwi się jednak wiekiem. Czuje się szczęśliwa. Podobnie jak jej bohaterka z "Plebanii", Wiki, która robi karierę w telewizji.

 • Aneta Zając jest zdesperowana

  Podobno Anecie Zając (30 l.) coraz trudniej jest znieść pracę u boku swojego byłego faceta, Mikołaja Krawczyka (31 l.) i jego nowej miłości, Agnieszki Włodarczyk (32 l.). Czy aktorka odejdzie z "Pierwszej miłości"?

 • Mikołaj Krawczyk postawił ultimatum

  Mikołaj Krawczyk (31 l.) ma teraz swoje pięć minut. Dzięki romansowi z Agnieszką Włodarczyk (32 l.) zdobył popularność, która zaowocowała nowymi propozycjami. Aktor wciąż gra w "Pierwszej miłości(...) z radości, kręci jednak nosem. Powód? Chciałby, żeby scenarzyści stworzyli również rolę... dla Włodarczyk. Jak wyśledził "Fakt", tylko pod tym warunkiem zgodził się na udział w produkcji. Cóż... strojenie...

 • 45 kilogramów nadbagażu!

  Aktorka Agnieszka Włodarczyk z podróży dookoła świata - poza piękną opalenizną i licznymi pamiątkami - przywiozła nowe postanowienie: zwalnia tempo pracy. Powód? Ma dość życia na wysokich obrotach.

Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk czy gra w pierwszej miłości
 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  To az tak Klan zchodzi na psy ,że oni muszą grać co kasy szukają???Krawczyk żaden z niego aktor w Pierwszej Miłości nic ciekawego nie pokazał tyle .,ze poderwał Włodarczyk albo ona jego i zostawił Zając z dziećmi.Ogladam ten serial ale teraz to juz bedzie badziewo nie wiem czy mnie zacheci gra tych niby aktorów do oglądania.Włodarczyk może zastąpi zone Pawła Lubicza,poderwie go na urok osobisty