• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk i jej chlopak

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk i jej chlopak
 • Toksyczny związek Agnieszki Włodarczyk

  Znana z serial u "Plebania", Agnieszka Włodarczyk (28 l.), jest pod silnym wpływem swojego partnera, Jakuba Sićko. Mężczyzna skłócił ją z rodzicami, doprowadził do zerwania przyjaźni z Małgorzatą Teodorską, teraz przejął kontrolę nad jej karierą...

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przywrócili wolność bielikowi

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wraz z Jakubem Kotowiczem oraz Radosławem Fedaczyńskim, prowadzącymi Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, przywrócili wolność bielikowi w Starzawie nieopodal Przemyśla. Akcja miała miejsce zaledwie kilka godzin temu!

 • Włodarczyk chce mieć dziecko

  Uważa, że po trzydziestce nadchodzi czas, żeby się ustatkować. Agnieszka Włodarczyk tę magiczną granicę wieku przekroczyła w minionym grudniu, po czym całkiem niedawno ujawniła w wywiadzie, że... dojrzała do tego, by zostać mamą.

 • Włodarczyk: Czas na dziecko

  Jeszcze do niedawna najbardziej liczyły się dla niej aktorstwo i śpiewanie. A teraz Agnieszka Włodarczyk myśli o tym, żeby zostać mamą. Choć wcale nie znaczy to, że kariera pójdzie teraz w odstawkę!

 • ...prostu nie chcę się na nic nastawiać, będzie, co będzie" - mówiła jakiś czas temu w "Fakcie" porzucona kobieta. Czytaj dalej na następnej stronie... Agnieszka Włodarczyk (35 l.) i Mikołaj Krawczyk(...) swojej poprzedniczki. Mikołaj na ściankach bryluje bowiem już z inną. Włodarczyk ukojenie znalazła w show "Azja Express", gdzie walczyła o zwycięstwo w parze z przyjaciółką Marią Konarowską.  W jednym...

 • Paparazzi tropią Włodarczyk

  Im Agnieszka Włodarczyk, gwiazda "Plebanii" i laureatka pierwszej edycji "Jak oni śpiewają", mniej mówi o swoim życiu prywatnym, tym paparazzi bardziej ją tropią.

 • Chamski o nadziejach na wygraną

  Artur Chamski , chłopak z małego miasteczka, który oczarował nastoletnie fanki i wygrał z łatwością IV edycję "Jak oni śpiewają" , w sobotę zmierzy się w finale z Krzysztofem Respondkiem i Agnieszką Włodarczyk.

 • "Pierwsza miłość": Romans?

  Odkąd Anna Bilewska (Agnieszka Włodarczyk) pojawiła się ponownie w życiu bohaterów "Pierwszej miłości" rozkochuje w sobie kolejnych mężczyzn.

 • 5 nieoczekiwanych serialowych zniknięć

  Lubicz z "Klanu" Agnieszka Wosińska pożegnała się z serialem po 12 latach. Nie zjawiła się nawet na pogrzebie Rysia, a cały klan Lubiczów zdaje się w ogóle nie pamiętać o jej istnieniu. Gdzie(...) poróżnił aktorki grające w serialu - Anetę Zając i Agnieszkę Włodarczyk. Ta druga odeszła z "Pierwszej miłości" w atmosferze medialnego skandalu. A serialowy Paweł wyjechał do... Kolumbii. Tam...

 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej z laureatem Eurowizji

  Agnieszka Włodarczyk, Iwona Węgrowska, Magda Femme i grupa Video to niektórzy wykonawcy, którzy wezmą udział w konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca).