• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk i jej fryzury

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk i jej fryzury
 • Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądają teraz jak siostry!

  Agnieszka Włodarczyk (36 l.) i Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (39 l.) poznały się lepiej na planie programu „Azja Express”, gdzie aktorka była uczestniczką, a żona milionera prowadzącą. Wygląda na to, że panie zaprzyjaźniły się, a nawet teraz wyglądają jak siostry!

 • Aneta Zając wreszcie znów się zakochała?

  Aneta Zając (33 l.) przeżyła trudne chwile, gdy dowiedziała się o romansie Mikołaja Krawczyka (35 l.) z Agnieszką Włodarczyk (35 l.). Jednak teraz wydaje się być już z tym pogodzona. Czy przyszedł czas na nową miłość?

 • „Zamiast podkładu używa nutelli”

  Nie jest tajemnicą, że Joasia Horodyńska i Karolina Malinowska nie znoszą Agnieszki Włodarczyk. Panie kolejny raz to podkreśliły.

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna z "Pierwszej miłości", i Joanna Liszowska, czyli Anita Wrzos z "Na Wspólnej", uświetniły swoją obecnością czwartkową galę Viva Comet 2012. Gwiazdy znane z seriali wręczały nagrody najlepszym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom!

 • Ognista brunetka z charakterem

  We wszystkich rankingach najseksowniejszych polskich aktorek Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiktoria "Wiki" Potoczny z "Plebanii", zajmuje zawsze jedno z najwyższych miejsc. Mężczyźni oglądają się za nią na ulicy, dziewczyny zazdroszczą jej urody...

 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...". Prawdziwą sławę przyniosła jej dopiero główna rola w polsatowskiej telenoweli "Pierwsza miłość". Widzowie już od 8 lat mogą podziwiać ją jako rezolutną Marysię Radosz. Ostatnio zagrała też epizody(...)". Prywatnie - singielka wychowująca dwóch synów. Po rozstaniu z ojcem jej dzieci - Mikołajem Krawczykiem - nie związała się z żadnym mężczyzną. Przedstawiamy wam Anetę Zając.

 • Kinga idzie na swoje!

  ...(Anna Ilczuk). Od tej pory będzie musiała sama godzić pracę z wychowaniem synka Tomka. Żukowska będzie konkurowała z Anną Bilewską (Agnieszka Włodarczyk), koleżanką z fitness klubu, gdzie obie pracują(...) szafie pojawią się eleganckie ubrania, podkreślające jej kobiece kształty. - Maciej Majcher, autor mojej fryzury, którego znam bardzo dobrze prywatnie, obciął mnie tak, abym także poza planem dobrze się...

 • ...". Celebrytka podkreśla, że zawsze lubiła matkować rodzeństwu i opiekować się nim. Agnieszka Włodarczyk na jednej z imprez pochwaliła się swoim 22-letnim przyrodnim bratem Robertem. Jest to syn jej(...) musiała razem z mamą i bratem uciekać od toksycznego ojca. To umocniło jej więzi, szczególnie z młodszym o dwa lata Piotrem. "Ja nie znam ojca, to obcy człowiek" - mówi dziś zgodnie rodzeństwo...

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk i jej fryzury