• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk in sara

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk in sara
 • Agnieszka Włodarczyk triumfuje. To przełom w jej karierze!

  Odciśnięcie dłoni na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach to nagroda dla każdego artysty. W tym roku uhonorowano w ten sposób Agnieszkę Włodarczyk (33 l.). Celebrytka uważa, że to przełom w jej karierze!

 • Agnieszka Włodarczyk nagra płytę?

  Agnieszka Włodarczyk marzy o nagraniu płyty. Nie wszyscy wiedzą, że bohaterka "Sary" swą karierę aktorską zaczynała od występów w Teatrze Buffo, gdzie z powodzeniem śpiewała.

 • Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd!

 • Agnieszka Włodarczyk w Alei Gwiazd!

  Agnieszka Włodarczyk pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk świętuje dziś 33. urodziny

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z niezapomnianej "Plebanii", kończy dziś 33 lata.

 • Agnieszka Włodarczyk tym razem zaśpiewa

  Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.

 • "Pierwsza miłość": Włodarczyk zaśpiewa

  Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.

 • Włodarczyk zaśpiewa w Sopocie

  Organizatorzy tegorocznego TOPtrendy ogłosili, że w otwierającym festiwal koncercie TOP wystąpi Agnieszka Włodarczyk, zwyciężczyni programu "Jak Oni śpiewają".

 • "Twoje Imperium": Agnieszka Włodarczyk została bez pracy!

  Agnieszka Włodarczyk (35 l.) wciąż nie może przełamać złej passy...

 • Linda i Włodarczyk znowu razem

  Agnieszka Włodarczyk ( "Sara" , "E=mc2" i "Rób swoje, ryzyko jest twoje" ) będzie bohaterką nowego serial u "Dziki". W filmie, który od marca będzie emitowany w Polsacie, wystąpią m.in. Bogusław Linda i Janusz Rewiński.

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk in sara
Wideo na temat: agnieszka włodarczyk in sara
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk in sara
 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Agnieszka Włodarczyk to niezapomniana Sara i Agnieszka Cezary. Kto by pamiętał gnioty jak Plebania?

 • Re: Agnieszka Włodarczyk

  nie przesadzajcie nie jest tak źle ,ale faktycznie to już nie sara

 • Re: Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko.

  Bardzo lubię Agę Włodarczyk za to że zagrała ze Ś.W pamięci Markiem Perepeczko w serialu 13 posterunek który jest moim ulubionym serialem do dziś i że grali w filmie Sara. Pani Aga ma u mnie 4/6.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk oskarża! Kogo i o co?

  Klepie bzdury ta Włodara , niech przypomnij sobie film jak nago latała "SARA" WSTYD " stara panna !!!!

 • Re: Aneta nie odejdzie z serialu!

  Agnieszka Włodarczyk zawsze będzie znana z tego że pokazała cycki w filmie ''Sara''.Piosenkarka z niej zadna.Taka skwarka z solarki

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  W filmie "Sara" - dziewczyna gangstera, E=MC2 - dziewczyna gangstera, "Plebania" - siostra księdza dla odmiany i "13 Posterunek" - siostra policjanta. Według takiego dorobku 99 % aktorek powinno odcisnąć rękę w Międzyzdrojach...

 • Re: Włodarczyk ma romans z partnerem z serialu?

  o przypomnienie '' Hello ludzie Agnieszka Włodarczyk pamietacie?'' I wtedy wszyscy zaczynaja wspominac w jakich filmach ona nie grała itp. Kiedys bylo o niej głosno bo majac 16 lat rozbierała sie do filmu ''Sara(...)Dlaczego tak jest ze opisuja to co sie dzieje np w zyciu Agnieszki Włodarczyk czy Krawczyka? Dlaczego media nie opisuja zycia prawdziwych gwiazd? Własnie dlatego ze połowa ludzi w Polsce ma w nosie