• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk jej mama

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk jej mama
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: Przed nimi pierwsza poważna próba!

  To będzie prawdziwy sprawdzian dla tych dwojga. Agnieszka Włodarczyk (33 l.) i Mikołaj Krawczyk (33 l.) najbliższe miesiące będą musieli mieszkać z matką aktorki...

 • Agnieszka Włodarczyk: W "Przygarnij mnie" socjalizujemy psy

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią Tosię. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie "Przygarnij mnie" na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy.

 • Włodarczyk: Wybaczyłam mamie

  Dawne waśnie z rodzicielką to już przeszłość. Teraz obie dumnie demonstrują przyjaźń. A mama ostro broni kontrowersyjnego związku córki.

 • Sylwester Wardęga: Zacząłem budować samochód o wyglądzie psa

  Chyba nie ma dziś w Polsce nikogo, kto by o nim nie słyszał. Gwiazda internetu i niepokorny artysta Sylwester Wardęga przyjął rolę jurora w "Przygarnij mnie", by, jak mówi, odwdzięczyć się psiakom za popularność.

 • Agnieszka Włodarczyk przerywa milczenie po rozstaniu z Krawczykiem!

  Agnieszka Włodarczyk (35 l.) udzieliła szczerego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów, w którym rozlicza się z przeszłością...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wzruszający występ Agnieszki Włodarczyk

  Agnieszka Włodarczyk wygrała siódmy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

 • Strzelanina u Agnieszki Włodarczyk!

  Agnieszka Włodarczyk (34 l.) podzieliła się na Facebooku zabawnym - jej zdaniem - filmikiem, na którym wraz z mamą siedzi w kawiarni i... pada ofiarą snajperów. Celebrytka zatytułowała go "Krótki film o zabijaniu". Myślicie, że to jej rola życia?

 • Agnieszka Włodarczyk tym razem zaśpiewa

  Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.

 • Włodarczyk i Krawczyk przeprowadzają się do nowego domu!

  Odkąd w 2012 r. zdecydowali się być razem, Agnieszka Włodarczyk (34) i Mikołaj Krawczyk (34) żyli na walizkach. Ona z poprzedniego domu zabrała pianino, niebieski fotel i obraz przywieziony z Tajlandii. On gitarę, trochę ciuchów i kota. Krótko mieszkali u jej matki, potem w wynajmowanym mieszkaniu. W 2013 r. kupili za ok. 1 mln zł willę w stanie surowym w warszawskim Wawrze. Musieli więc ją...

 • Włodarczyk nie na sprzedaż

  Agnieszka Włodarczyk znalazła się pod obstrzałem kolorowych czasopism.

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk jej mama
Wideo na temat: agnieszka włodarczyk jej mama
Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk jej mama
 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  Babcia Zocha to sama Agnieszka W. lub jej mama. Bo która normalna szanująca kobieta napisałaby :"Tylko wiejskie baby czepia sie jednych spodni i mysla ze facet do konca zycia" Bo w jej stylu jest skakać z kwiatka na kwiatek i udawać cnotkę. Znalazłaś faceta, Agnieszko ale samym tym wpisem zabezpieczasz się że może jeszcze coś się wydarzyć! Rozwiązła nimfomanko!