• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk o romansie z mikołajem krawczykiem

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk o romansie z mikołajem krawczykiem
 • Włodarczyk szczerze o romansie z Krawczykiem

  ..."Dla mnie to jakiś cyrk" - mówi Agnieszka Włodarczyk (31 l.), pytana o związek z Mikołajem Krawczykiem (31 l.), który zostawił dla niej wieloletnią partnerkę i matkę dwóch synów Anetę Zając.

 • Ich miłość przetrwa każdą burzę?

  Tuż przed Nowym Rokiem tabloidy obwieściły rozstanie Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Tymczasem ich związek kwitnie w najlepsze! Aktorska para myśli nawet o tym, by się pobrać!

 • Mikołaj Krawczyk postawił ultimatum

  Mikołaj Krawczyk (31 l.) ma teraz swoje pięć minut. Dzięki romansowi z Agnieszką Włodarczyk (32 l.) zdobył popularność, która zaowocowała nowymi propozycjami. Aktor wciąż gra w "Pierwszej miłości(...) z radości, kręci jednak nosem. Powód? Chciałby, żeby scenarzyści stworzyli również rolę... dla Włodarczyk. Jak wyśledził "Fakt", tylko pod tym warunkiem zgodził się na udział w produkcji. Cóż... strojenie...

 • Gorąca miłość służy serialowi

  Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wzbudził wiele emocji. Przeniosły się one na popularność nie tylko aktorów, ale i serialu.

 • Rodzice Krawczyka nie akceptują jego romansu

  Mikołaj Krawczyk (31 l.) do tego stopnia zauroczył się Agnieszką Włodarczyk, że zostawił dla niej podobno matkę swoich dzieci, Anetę Zając. Rodzice aktora są oburzeni!

 • Bierze to, co chce?!

  Podobno jeśli Agnieszka Włodarczyk zagnie parol na jakiegoś mężczyznę, to na pewno go zdobędzie. Nawet gdy on jest w stałym związku. I ma małe dzieci.

 • Włodarczyk zalicza porażkę za porażką

  Agnieszka Włodarczyk (32 l.) wie, że dzięki romansowi z Mikołajem Krawczykiem (31 l.) jej nazwisko stało się w show-biznesie wyjątkowo "gorące" i planuje dobrze tę sytuację wykorzystać.

 • Miłość na planie serialu

  Jedni poznają partnerów w pociągu, inni przez przyjaciół. A są i tacy, których połączyła praca. Nie ważne gdzie rodzi się uczucie, ważne, co dalej.

 • Krawczyk nie spędzi świąt z synami?!

  Agnieszka Włodarczyk, nowa partnerka aktora, chcąc ocieplić nadszarpnięty romansem wizerunek, nakłania podobno Mikołaja, by Wielkanoc świętował ze swoimi maleńkimi synami oraz ich matką w jej rodzinnym domu w Warszawie. On zaś - jak dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium" - rozważa spędzenie świąt z rodzicami w Trójmieście. Zając, pytana przez "TI", co sądzi o planach byłego partnera...

 • Aneta Zając wreszcie znów się zakochała?

  Aneta Zając (33 l.) przeżyła trudne chwile, gdy dowiedziała się o romansie Mikołaja Krawczyka (35 l.) z Agnieszką Włodarczyk (35 l.). Jednak teraz wydaje się być już z tym pogodzona. Czy przyszedł czas na nową miłość?

Wideo na temat: agnieszka włodarczyk o romansie z mikołajem krawczykiem
 • Włodarczyk znów próbuje śpiewać!

  Od dłuższego czasu kariera aktorska Agnieszki Włodarczyk raczej stoi w miejscu. Romans z Mikołajem Krawczykiem chyba bardziej jej zaszkodził, niż pomógł. Najwyraźniej Aga postanowiła wrócić do swojej drugiej wielkiej pasji, czyli śpiewania. Chyba trochę zapomniała, że i z tym do tej pory nie szło jej najlepiej. Sami oceńcie jej najnowszy singiel pt. "Twoja Mała Aga", którym zamierza podbić listy

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...