• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk - straciła

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk - straciła
 • Agnieszka Włodarczyk znów zaśpiewa w Polsacie

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", wraca na ekrany! Już w marcu oglądać ją będziemy w nowym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym polskie gwiazdy śpiewać będą utwory zagranicznych wykonawców.

 • Włodarczyk kończy z aktorstwem?

  Agnieszka Włodarczyk płaci wysoką cenę za to, że odbiła ukochanego swej koleżance z serialu "Pierwsza miłość", Anecie Zając. Aktorka straciła rolę, a w dodatku przestała dostawać propozycje zagrania w innych serialach!

 • Włodarczyk i Książkiewicz stroją fochy?

  Jak donosi prasa plotkarska, Agnieszka Włodarczyk i Weronika Książkiewicz mają problemy zawodowe przez swoje trudne charaktery i wyniosłą postawę.

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • "Azja Express": Zaskoczenie! Włodarczyk i Konarowska w finale!

  Ale zaskoczenie! Okazuje się, że pierwszą z par, która weszła do finału programu "Azja Express", jest Agnieszka Włodarczyk (35 l.) oraz Maria Konarowska (36 l.)!

 • Anna Samusionek straciła rolę

  Producenci popularnego serialu "Plebania" postanowili zrezygnować ze współpracy z Anną Samusionek.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk świętuje dziś 33. urodziny

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z niezapomnianej "Plebanii", kończy dziś 33 lata.

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • Pazerne Mołek i Włodarczyk

  Magda Mołek i Agnieszka Włodarczyk nie wzięły udziału w niedawnych akcjach charytatywnych. Według informacji jednego z brukowców, paniom nie spodobało się, że nie zarobią na tym ani grosza...

 • Liszowska pokonana!

  Śpiewy celebrytów w Polsacie dobiegają końca. W półfinałowym odcinku "jak Oni śpiewają" usłyszeliśmy arie operowe, piosenki niespodzianki (pozakonkursowe) oraz najpiękniejsze ballady rockowe. Decyzją telewidzów Joanna Liszowska straciła szansę na "Perłowy mikrofon" i podróż marzeń.

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk - straciła
Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk - straciła
 • Re: Agnieszka Włodarczyk oskarża! Kogo i o co?

  Tez mi persona, rozbiła związek, zabrała ojca dzieciom i jeszcze smie twierdzić,ze wyrzucenie jej z serialu miało zwiekszyc jego oglądalność.Za kogo ta pani sie uważa Gdyby grała dalej w tym serialu na pewno zmniejszyłaby sie ogldalność. Producenci po prostu nie chcieli stracić na oglądalności dlatego ją wyp....,A dobre imię straciła w momencie gdy zabrała sie za Krawczyka.Na miejscu wszystkich