• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk wakacje

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk wakacje
 • Sukces! Agnieszka Włodarczyk będzie gwiazdą letnich festynów

  Tabloidy nie szczędzą Agnieszce Włodarczyk (34 l.) złośliwości, pisząc, iż organizatorzy letnich imprez nie biorą jej pod uwagę. Tymczasem celebrytka nie narzeka na brak zainteresowania...

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

 • ...symbol luksusu, a to zwykła głupota!" - mówiła w jednym z wywiadów, namawiając jednocześnie do adopcji czworonogów. Włodarczyk aktualnie ma aż trzy koty i psa, którego znalazła przy autostradzie. Po wyczerpującym roku i wielu angażujących happeningach Agnieszka i Mikołaj wybrali się na wakacje za ocean. Zdjęciami, oczywiście, pochwalili się na Facebooku. 

 • Zatruwają życie Włodarczyk

  Aktorka i ostatnio piosenkarka jest jedną z "ulubienic" paparazzi i częstą bohaterką publikacji w polskich tabloidach.

 • ...zadowolona obecna partnerka Mikołaja, Agnieszka Włodarczyk (34). Mimo iż ukochany zapewnia, że jego rodzice, aktorska para związana z Teatrem Wybrzeże, Maria (61) i Mirosław (61) Krawczykowie, także ją zaakceptowali i polubili, ona czuje, że nie ma z nimi takiej więzi, jak jej poprzedniczka. Włodarczyk pamięta, jak jej partner opowiadał kilka lat temu publicznie o sympatii, którą od początku jego...

 • "Chodziło mi o lekką kontrowersję"

  "Zobaczymy jak się rozkręci moja muzyczna kariera. Paradoksalnie zaczęłam dostawać propozycje filmowe" - opowiada Agnieszka Włodarczyk, aktorka i piosenkarka, która w zeszłym roku zadebiutowała albumem "Nie dla oka". Z Agnieszką rozmawiał Tomasz Piekarski (MW Media).

 • "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  .... Teraz jednak Mikołaj wraca do aktorstwa. Mówi się, że zarówno on, jak i jego ukochana Agnieszka Włodarczyk wkrótce dołączą do stałej obsady "Klanu". Dla Mikołaja byłby to powrót po latach do sagi rodu...

 • Maciej Czaczyk: Nie byłem gotowym produktem

  Po wakacjach powinna pojawić się debiutancka płyta Macieja Czaczyka, 18-letniego wokalisty i gitarzysty, który wygrał drugą edycję telewizyjnego show "Must Be The Music".

 • "Diablo" Włodarczyk boksuje u Mostowiaków!

  Po wakacjach w sadze rodu Mostowiaków zobaczymy pięściarza Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, zawodowego mistrza świata w wadze junior ciężkiej. Sprawdź, w jakiej roli!

 • Wielki finał "jak Oni śpiewają"

  W najbliższą sobotę, 31 maja, po 3 miesiącach ostrej rywalizacji w finale III edycji "jak Oni śpiewają" zmierzą się Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Respondek i Kacper Kuszewski.

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk wakacje