• Informacje na temat:

  agnieszka wosińska aktorka

Artykuły na temat: agnieszka wosińska aktorka
 • Agnieszka Wosińska zasłynęła rolą w "Klanie". Jak wygląda obecnie?

  Agnieszka Wosińska (49 l.) kojarzona jest przede wszystkim z rolą siostry Doroty w "Klanie". Do tej pory zagrała w wielu innych produkcjach, lecz na salonach bywa niezwykle rzadko. Ostatnio zrobiła wyjątek i wybrała się na jedną z celebryckich imprez. Na tę okazję założyła dłuższą sukienkę w morskim kolorze. Pamiętacie tę aktorkę? Poznalibyście ją po latach?

 • Namiesza w "Barwach szczęścia"

  W "Barwach szczęścia" pojawi się nowa bohaterka. Edyta uprzykrzy życie rodzinie męża żądaniami, pretensjami i namawianiem do przestępstwa. Zagra ją znana z serialu "Klan" Agnieszka Wosińska.

 • Agnieszka Wosińska zrzuci habit!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła bodaj najbardziej znana zakonnica w Polsce, czyli Agnieszka Wosińska, którą szeroka widownia kojarzy przede wszystkim z roli siostry Doroty Lubicz z "Klanu". Sprawdź, kogo zagra!

 • Foremniak gra w musicalu!

  Małgorzata Foremniak już w przyszłym tygodniu pojawi się na jednej ze scen w... Londynie, gdzie - kilka dni po polskiej prapremierze - zaprezentowany zostanie musical o Fryderyku Chopinie, w którym aktorka gra niezwykle seksowną Apolonię!

 • "Klan": Śmierć u Lubiczów! Nie żyje siostra Dorota!

  Twórcy "Klanu" zdecydowali o definitywnym zamknięciu wątku Doroty, czyli najmłodszej córki Marii (śp. Halina Dobrowolska) i Władysława Lubiczów (śp. Zygmunt Kęstowicz), która wybrała życie zakonne. Wcielająca się w tę postać aktorka Agnieszka Wosińska nie występuje w serialu już od 2010 roku, a teraz grana przez nią bohaterka zostanie uśmiercona.

 • Zmarł aktor Zygmunt Kęstowicz. Miał 86 lat. Informacje potwierdził Związek Artystów Scen Polskich.

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty", chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na swoim oficjalnym fan page'u. Tym razem aktorka zamieściła zdjęcie, które zostało zrobione(...) Stenki, czyli Elżbiety Bosak z "Lekarzy". - Kulesza Wosińska Stenka Kożuchowska! Odkryłam dziś na profilu Agnieszki:) Dziękuję! - napisała pod zdjęciem gwiazda. Trzeba przyznać, że pomimo upływu 20

 • Kolejna zakonnica zaśpiewa

  Ania Mucha w czwartej edycji "jak Oni śpiewają" biegała w przebraniu zakonnicy. W kolejnej odsłonie show pojawi się inna, tym razem serial owa zakonnica.

 • Foremniak gra w musicalu! I rusza na podbój... Londynu

  Małgorzata Foremniak, czyli doktor Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", już w przyszłym tygodniu pojawi się na jednej ze scen w... Londynie, gdzie - kilka dni po polskiej prapremierze - zaprezentowany zostanie musical o Fryderyku Chopinie, w którym aktorka gra niezwykle seksowną Apolonię!

 • Earl Jacob rozrabia: Twoja mama lubi mnie bardziej niż ty (teledysk)

  Do sieci trafił pierwszy teledysk promujący debiutancki album Earla Jacoba, reggae'owego wokalisty znanego z m.in. grup Pablopavo i Ludziki oraz The Bartenders. Wideo nakręcono do piosenki "Twoja mama lubi mnie bardziej niż ty".

Wideo na temat: agnieszka wosińska aktorka
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...