• Informacje na temat:

  agnieszka z barw szczęścia

Artykuły na temat: agnieszka z barw szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołącza do obsady!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła 47-letnia obecnie Agnieszka Warchulska, której bohaterka Iza Małek zaburzy z wielkim trudem wypracowany spokój w małżeństwie Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki).

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  Agnieszka Wagner, czyli niezapomniana Izabela Gordon z "Barw szczęścia" i Aleks z "Fali zbrodni", świętowała niedawno 30-lecie pracy artystycznej. Miała niespełna 18 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą. Po maturze zdecydowała się jednak studiować... finanse.

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołączyła do obsady serialu

  Jeszcze przez wakacjami w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa bohaterka. Ceniona w całej Europie artystka Iza Małek, która - jak się okaże - dzięki "darowi" Łukasza kilka lat temu została mamą(...) mojego życia. To jedna z nitek w gobelinie, z którego utkany jest mój świat - mówi. Jako Izę Małek Agnieszkę Warchulską po raz pierwszy zobaczymy w 2072. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2

 • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • "Barwy szczęścia": Kto jest ojcem dziecka Agnieszki?

  Umiejętnie łączy życie prywatne z zawodowym. Niedawno drugi raz została mamą, występuje w kilku spektaklach i koncertuje, a jej bohaterka Agnieszka zaskoczyła fanów "Barw szczęścia". Okazało się, że jest w ciąży!

 • Towarzyska i spontaniczna Agnieszka Kawiorska

  Urocza Renata z "Pierwszej miłości" czy oddana koniom Kaja w "Na Wspólnej" - Agnieszka Kawiorska budzi wielką sympatię wśród widzów. Aktorka zdradziła urlopowe plany oraz to, co lubi robić w wolnym czasie.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka puści Kasię i Łukasza z torbami?

  Wkrótce Agnieszka (Anna Dereszowska) zażąda od Kasi (Katarzyna Glinka) zwrotu pieniędzy, które pożyczyła jej na wykupienie Bartka (Bartosz Gelner) z tajskiego więzienia. Oznacza to... utratę mieszkania!

 • "Barwy szczęścia": Ją też uśmiercą?

  Jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia", Izabela Kuna, postanowiła pożegnać się z serialem. To kolejna aktorka, która opuszcza produkcję. Dlaczego tak się dzieje? Czy zbliża się koniec popularnej telenoweli, którą Polacy tak uwielbiają?

Zdjęcia na temat: agnieszka z barw szczęścia
Wideo na temat: agnieszka z barw szczęścia
 • Odcinek 1342. "Barw szczęścia": Awantura o Agnieszkę

  Między Kasią i Łukaszem dochodzi do ostrej kłótni. Górka jest wściekła na ukochanego, że potajemnie spotyka się z Agnieszką. Wspomina, o sytuacji w Londynie, kiedy przyjaciółka odbiła jej chłopaka. Gdy Walczak zjawia się u Kasi, by wyjaśnić nieporozumienie, Górka żąda, by koleżanka zniknęła z jej życia. Po całonocnej nauce do egzaminów Iwona nie ma ochoty na zaloty Adriana. W tej sytuacji Świderski szuka damskiego towarzystwa gdzieś indziej. Zdeterminowany jedzie do klubiku na Zaciszną,...

 • Zwiastun 1362. odcinka "Barw szczęścia"

  Łukasz naradza się ze swoją adwokat w sprawie opieki nad małym Ksawciem. W związku z pojawieniem się w życiu Kasi Jakubika z jego kryminalną przeszłością, prawniczka widzi szansę na wygraną Sadowskiego w sądzie. Sara zamierza szczerze opowiedzieć Adamowi o swoich uczuciach. Tymczasem on spotyka się z Agnieszką, która wyznaje mu, że jej na nim zależy. Natalia idzie do Rybińskiego, by porozmawiać o pomyśle tanich porad prawnych. W kancelarii jest świadkiem dwuznacznej sytuacji między Malwiną...

 • Zwiastun 1344. odcinka "Barw szczęścia"

  Kasia jest rozbita i osłabiona z powodu ostatnich kłótni z Łukaszem. Rozkleja się przy ojcu, zwierzając się, że to koniec jej związku. Stefan próbuje bronić Sadowskiego. Tymczasem on po raz kolejny spotyka się z Agnieszką… Anna niewiele dowiaduje się o sytuacji rodzinnej Arka z dokumentów szkolnych. Po rozmowie z Magdą decyduje się odwiedzić dziadka chłopaka i uzmysłowić mu, że wychowywanie wnuczka twardą ręką nie jest właściwe. Przygotowując się do sprzątania biurowca pracownice Huberta...

Dyskusje na temat: agnieszka z barw szczęścia
 • Re: "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  Bardziej ją pamiętam z Quo vadis niż z Barw szczęścia. Była wspaniałą Poppeą.

 • Re: "Barwy szczęścia": Amory przy dziecku

  Zgadzam się. Julka i Paweł byli "koniem trojańskim" obsady. Pierwsza Natalia grana przez Malwinę Buss była super. Pamiętacie Jadwigę i Stefana tez byli fajni. Wątek trójkąta miłosnego Marta-Piotrek-Ewelina też był wciągający. Gordonowie wymiatali a Agnieszka Wagner w roli ofiary super. No i wątek Justyny i jej matki Joli też był rewelacyjny. A teraz flaki z olejem. Nie oglądam Barw od 2012

 • Re: Konkurencja dla Łepkowskiej?

  Pani Agnieszka Pilaszewska to moja ulubiona aktorka i scenarzystka.Szkoda że pani odeszła z barw szczęścia bez pani nawet nie chce mi się oglądac tego serialu.Pani w miodowych latach grała super, ale i tak pani jest lepsza od Katarzyny Żak. Serdecznie Panią pozdrawiam!!!