• Informacje na temat:

  agresja u męzczyzn

Artykuły na temat: agresja u męzczyzn
 • Lidia Stanisławska musiała z córką uciekać z domu przed agresją kochanka

  Choć podobała się mężczyznom, nieraz przez nich płakała. Jeden z nich przez siedem lat tyranizował ją i jej dziecko. Koszmar, który przeżyła, pamięta do dzisiaj.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • "M jak miłość": Nowy mężczyzna w życiu Joasi!

  Wkrótce wielkie zmiany nastąpią w życiu Joasi Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan) - zamieszka w domu przy Wietrznej i nawiąże znajomość z nowym sąsiadem Michałem Ostrowskim, w roli którego zobaczymy Pawła Deląga.

 • "Żona policjanta": Dyscyplina i siniaki

  Od jutra w polskich kinach oglądać można będzie "Żonę policjanta" - niemiecki dramat wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury podczas festiwalu w Wenecji w 2013 roku.

 • Kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn? Monika Zamachowska odpowiada Januszowi Korwin-Mikkemu!

  Monika Zamachowska (45 l.) nie zgadza się z twierdzeniem Janusza Korwin-Mikkego (74 l.), że "kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn". Zdaniem dziennikarki jest wręcz przeciwnie!

 • "Samba" : Walka o przetrwanie

  Francuscy pracownicy opieki społecznej próbują za wszelką cenę pomóc emigrantom z różnych stron świata i powstrzymać deportację. Taki jest punkt wyjścia najnowszego filmu francuskiego duetu reżyserskiego: Olivier Nakache i Eric Toledano.

 • Pacjent pobity przez żonę wstydzi się przyznać lekarzowi, że padł ofiarą przemocy domowej. 29-latek bardzo kocha partnerkę i od dawna znosi jej ataki agresji....

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • Szpital

  Pacjent pobity przez żonę wstydzi się przyznać lekarzowi, że jest ofiarą przemocy domowej. 29-latek bardzo kocha żonę i od dawna znosi ataki jej agresji....

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

Wideo na temat: agresja u męzczyzn
 • O tej parze może być głośno. Michał jest osobą transgenderyczną

  Michał ma 33 lata i pracuje jako programista w jednej z łódzkich firm. Jak mówi, jest osobą transgenderyczną, czyli kobietą i mężczyzną w jednym. Lubi koty i dzieli życie z Wiktorią. Czy pamięta swój pierwszy dzień, kiedy wyszedł na ulicę ubrany jak kobieta? Czy spotkał się z agresją? Posłuchajcie rozmowy... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1746.

  Julita widzi zainteresowanie medialne jej powrotem do Józka i zakłada ich wspólny profil w mediach społecznościowych. Dziewczyna od razu pada ofiarą internetowego hejtu. Józek, starając się powstrzymać falę agresji wobec ukochanej, obraża kibiców Powiśla, co stawia Darka w trudnej sytuacji przed szefostwem klubu. Waleria szuka wszędzie Stefana, który wyszedł rano do sklepu i od kilku godzin nie daje znaku życia. W poszukiwania przyjaciela angażuje się Tolek. Tymczasem Górka nie mogąc pogodzić...

 • Mężczyzna prawie idealny

  Film Martina Lunda w przezabawny sposób przedstawia długą drogę wiecznego Piotrusia Pana ku dojrzałości, mówiąc o tym, jak trudne dla niektórych osób jest zmierzenie się z perspektywą dorastania. Henrik Rafaelsen (Henrik) i Janne Heltberg (Tone) portretują swoich bohaterów w sposób jednocześnie śmieszny i wzruszający. Ta niekonwencjonalna komedia została doceniona na 47. MFF w Karlowych Warach w 2012 roku, zasłużenie zdobywając Kryształowy Glob dla najlepszego filmu. Henrik i Tone bardzo się...