• Informacje na temat:

  agresywne pitbulle

Artykuły na temat: agresywne pitbulle
 • Artur Szpilka założył psom fanpage na Facebooku

  Nie ukrywam, że marzy mi się dom, duża przestrzeń wokół niego i cztery psy. Chciałbym mieć dwa takie bulteriery jak Cycu i dwa pitbulle - deklarował dwa lata temu Szpilka. Na razie bokser opiekuje(...) dominacja, hormony i muszę dopilnować, żeby oni się kochali. Pomimo że mam dwa psy agresywnej rasy, pitbulla i bulteriera, one się strasznie kochają. One mają swojego Facebooka, 24 tys. ludzi je...

 • Straż miejska i policja na seansie "Botoksu". Wszystko przez scenę seksu z psem!

  O Knurowie znowu głośno. Tym razem nie za sprawą wymiotującej i "współpracującej w łóżku z grupą" uczestniczki "Warsaw Shore" Magdy "Lemoniady" Pyznar, a określanego mianem "najgorszego filmu roku" "Botoksu" Patryka Vegi.

 • Mięsień dwugłowy, cotygodniowy

  Seriale kryminalne pełne są męskich do bólu bohaterów. Najczęściej cudzego bólu, bo z twardzielami lepiej nie zaczynać. Zapoznajcie się z naszym zestawieniem trzech podstawowych rodzajów serialowego "twardzielstwa".

 • "Nowe otwarcie"

  Od początku swej kariery zawsze podążali własną drogą, tworząc swój charakterystyczny i unikatowy styl. Teraz powracają po sześciu latach przerwy z nowym albumem "Rise Up" i krucjatą "wyprostowania hip-hopu". O tym jak pracuje się bez presji czasu i powrotem do surowego, brudnego hip hopu z B-Realem, członkiem i nowym producentem Cypress Hill rozmawiał Mateusz Ciba.

Wideo na temat: agresywne pitbulle
 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...