• Informacje na temat:

  agustin marek egurrola

Artykuły na temat: agustin marek egurrola
 • Agustin Egurrola rozstał się z partnerką! Wyprowadziła się od niego! Co z dzieckiem?!

  ...​Agustin Egurrola (47 l.) wiele lat obiecywał, że będzie nie tylko wzorem ojca, ale i partnera. Okazało się, że to tylko puste słowa.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • Agustin Egurrola

  ...kilka już tytułów Mistrza Polski Formacji Tańca Nowoczesnego. Jako choreograf Agustin Egurrola współpracował z wieloma polskimi i zagranicznym gwiazdami, m.in. z Garou, In-Grid, Natalią Oreiro, Gipsy(...) "Idola". Jego autorstwa jest większość choreografii we wszystkich edycjach "Tańca z gwiazdami". Agustin Egurrola jest również jurorem w niezwykle popularnym programie tanecznym "You Can Dance. Po...

 • Agustin Egurrola walczy o realizację marzeń

  Ta edycja jest niesamowita - zachwyca się juror "Mam talent!". Finałowy odcinek, który widzowie TVN obejrzą w sobotę, 6 grudnia, zapowiada się wyjątkowo emocjonująco!

 • Egurrola ojcem

  Jurorowi "You Can Dance" już w tym miesiącu urodzi się córeczka Carmen. Czy Egurrola, znany ze swojego pracoholizmu, będzie w stanie ograniczyć dla niej swój zapał do pracy? I czy... ma zamiar poślubić matkę swojego dziecka?

 • Największy problem Agustina Egurroli

  Znany choreograf, juror w programie "Mam talent!", Agustin Egurrola opowiada o tym, jak spędza wolny czas oraz zdradza swoje sposoby na utrzymanie dobrej formy. Wyznaje również, z czym ma największy problem...

 • Rodzinny interes Agnieszki Kaczorowskiej!

  ...i konkurować z takimi markami jak Agustin Egurrola (50 l.) czy Katarzyna Cichopek (35 l.) oraz jej mąż Marcin Hakiel (35 l.) - mówi informatorka tygodnika "Świat i ludzie". Rok temu poczyniła już...

 • "Mam talent": Agnieszka Chylińska bezlitosna dla 13-latka

  Sporo gorzkich słów usłyszał od Agnieszki Chylińskiej 13-letni wokalista Kuba Anusiewicz. Decyzją jurorów Kuby nie zobaczymy w finale. Najwięcej głosów od telewidzów otrzymał ukraiński teatr cieni Fireflies.

 • Kozyra narzeka na zarobki w show-biznesie

  W szóstej edycji show Kozyrę zastąpił już Agustin Egurrola. "Negocjacje z Robertem dotyczące warunków finansowych nie powiodły się" - tak brzmi oficjalne stanowisko TVN. Sam Kozyra, który podkreśla w wywiadach, że nie musi już pracować, potwierdza, że poszło o kasę. W rozmowie z "Show" żali się z kolei, że najsłabszą stroną polskiego show-biznesu są właśnie zarobki. "Blichtr gwiazd nie ma nic...

 • "Mam talent": Kompromitujący występ "Eltona"

  Tańczący Santiago Gil i żonglujący piłką Marek Born okazali się najlepsi w trzecim półfinale szóstej edycji "Mam talent". Fatalnie wypadł wokalista Piotr "Elton" Waśkowski, którego Małgorzata Foremniak szyderczo pytała, czy przechodzi mutację.