• Informacje na temat:

  ahmed best

Artykuły na temat: ahmed best
 • Jar Jar Binks najbardziej irytujący

  Jar jar Binks, jeden z bohaterów filmu "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" został wybrany najbardziej irytującą postacią w historii kina. Listę opracował jeden z brytyjskich magazynów DVD "Scene It?".

 • "Epizod III": Zdjęcia na półmetku

  George Lucas i ekipa realizująca trzecią część sagi "Gwiezdne wojny" nakręcili już połowę zasadniczego materiału zdjęciowego. Część aktorów zakończyła tegoroczną pracę, wielu innych pożegna się na jakiś czas z planem "Epizodu III" w najbliższych dniach. "Dokrętki" będą realizowane w przyszłym roku, więc wiadomo, że niektórzy wykonawcy zostaną ponownie zaproszeni do realizacji.

 • 54 kandydatów z zagranicy do Oscara

  Rekordowa ilość produkcji będzie walczyła o przyszłorocznego Oscara w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny". Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłosił w poniedziałek, 2 grudnia, że ostatecznie przyjęto do rywalizacji obrazy z 54 krajów. Tym samym został pobity rekord z 2002 roku, kiedy w tej kategorii dopuszczono do walki o oscarowe nominacje przedstawicieli 51 krajów.

 • "Gwiezdne wojny: Epizod II" dopiero za dwa lata

  Choć zdjęcia do najważniejszych scen "Epizodu II", chronologicznie drugiej części "Gwiezdnych wojen", zostały zakończone już pod koniec września, fani będą musieli poczekać jeszcze 20 miesięcy, aby zobaczyć cały, zmontowany obraz. Jak twierdzą twórcy filmu - wszystko z powodu efektów specjalnych.

 • Bednarek najlepszy na świecie? To możliwe!

  Dziś wieczorem (10 listopada) w Amsterdamie poznamy laureatów MTV Europe Music Awards 2013. Czy statuetkę dla najlepszego wykonawcy na świecie podniesie Kamil Bednarek?

Wideo na temat: ahmed best
 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...