• Informacje na temat:

  aida michal zielinski

Artykuły na temat: aida michal zielinski
 • Aida

  Po rozwodzie z mężem Aida (Sonia Bohosiewicz) samotnie wychowuje dwójkę dzieci, Remika (Jakub Wróblewski) i Anetę (Maja Bohosiewicz). Nie ma stałej pracy,...

 • Siostry Bohosiewicz w nowym serialu

  Telewizyjna Dwójka szykuje nowy serial. Właśnie zakończyły się zdjęcia do "Aidy", a tam w głównych rolach Sonia i Maja Bohosiewicz.

 • Aida

  Przewrotny serial komediowy ze świetną Sonią Bohosiewicz w roli głównej, z olbrzymią dawką humoru i pikanterii. Akcja toczy się na przedmieściach jednego z naszych miast. Aida wprowadza się do mieszkania, którego połowę zapisał jej niedawno zmarły ojciec. Aida to kobieta, która walczy o dzieci, o siebie, o lepsze życie. Doskonale wie, że nie jest ono usłane różami, ale w każdej sytuacji potrafi...

 • Wojna domowa

  W marcu Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu "Aida". Jaką kobietą jest tytułowa bohaterka, którą gra 37-letnia Sonia Bohosiewicz?

 • ​„Aida” klapą Dwójki?

  Najpierw pojawiły się informacje o tym, że „Aida” przegrywa z innymi produkcjami nadawanymi w tym samym paśmie. Teraz wiemy już na pewno: serial zostanie zdjęty z niedzielnego prime-time!

 • Wiosna w TVP2? Seriale i "Bitwa na głosy"

  Wiosenna ramówka telewizyjnej Dwójki zapowiada się gwiazdorsko. Na małym ekranie zobaczymy niebawem m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis.

 • Kim jest Aida?

  Już w marcu TVP 2 rozpocznie emisję nowego serialu komediowego pt. "Aida". Sukces produkcji ma zapewnić nazwisko reżysera i plejada znakomitych aktorów z siostrami Sonią i Mają Bohosiewicz na czele.

 • Nowy serial "Aida"

  Aida wychowuje samotnie dwoje dzieci, ale nigdy nie traci ducha, choć życie w kamienicy pełnej ekscentrycznych osobowości nie należy do łatwych. Czy nowy komediowy serial Dwójki przypadnie widzom do gustu? Przekonamy się już wkrótce!

 • Zwariowane perypetie Aidy

  Zaraz po wakacjach TVP 2 rozpocznie emisję nowego serialu komediowego pt. "Aida". Sukces produkcji ma zapewnić nazwisko reżysera i plejada znakomitych aktorów z siostrami Sonią i Mają Bohosiewicz na czele.

 • "Aida": Nowy serial z Bohosiewicz!

  ..."Aida" to nowy serial Dwójki, który widzowie będą mogli zobaczyć już jesienią. Jest on adaptacją hiszpańskiej produkcji o tym samym tytule, która odniosła ogromy sukces. Osią napędową fabuły jest konflikt między Aidą, a jej matką - panie nie są ze sobą blisko, a już w pierwszym odcinku będą musiały razem zamieszkać...

Wideo na temat: aida michal zielinski
 • Jeziorak

  Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...