• Informacje na temat:

  aida serial hiszpański

Artykuły na temat: aida serial hiszpański
 • ​„Aida” klapą Dwójki?

  Najpierw pojawiły się informacje o tym, że „Aida” przegrywa z innymi produkcjami nadawanymi w tym samym paśmie. Teraz wiemy już na pewno: serial zostanie zdjęty z niedzielnego prime-time!

 • Siostry Bohosiewicz w nowym serialu

  Telewizyjna Dwójka szykuje nowy serial. Właśnie zakończyły się zdjęcia do "Aidy", a tam w głównych rolach Sonia i Maja Bohosiewicz.

 • Nowy serial "Aida"

  Aida wychowuje samotnie dwoje dzieci, ale nigdy nie traci ducha, choć życie w kamienicy pełnej ekscentrycznych osobowości nie należy do łatwych. Czy nowy komediowy serial Dwójki przypadnie widzom do gustu? Przekonamy się już wkrótce!

 • Wielu ludzi nie wiedziało, że jestem aktorką

  Aktorka Katarzyna Kwiatkowska szerszej publiczności znana była przede wszystkim z parodiowania znanych postaci w programie Szymona Majewskiego. Tej wiosny wszystko się zmieni. Artystka pojawi się w dwóch serialach telewizyjnych.

 • "Aida": Nowy serial z Bohosiewicz!

  ..."Aida" to nowy serial Dwójki, który widzowie będą mogli zobaczyć już jesienią. Jest on adaptacją hiszpańskiej produkcji o tym samym tytule, która odniosła ogromy sukces. Osią napędową fabuły jest konflikt między Aidą, a jej matką - panie nie są ze sobą blisko, a już w pierwszym odcinku będą musiały razem zamieszkać...

 • Nowe seriale w produkcji

  TVP2 szykuje dwa nowe seriale, które mają znaleźć się w jesiennej ramówce stacji. Czy widzowie polubią bohaterów "Głębokiej wody" i "Aidy"?

 • Kim jest Aida?

  Już w marcu TVP 2 rozpocznie emisję nowego serialu komediowego pt. "Aida". Sukces produkcji ma zapewnić nazwisko reżysera i plejada znakomitych aktorów z siostrami Sonią i Mają Bohosiewicz na czele.

 • Lubię grać w komediach

  Jesienią zobaczymy odmienioną Sonię Bohosiewicz. Aktorka opowiada o serialu "Aida", w którym zagrała główną rolę. Produkcja oparta jest na hiszpańskiej serii o tym samym tytule.

 • Zwariowane perypetie Aidy

  Zaraz po wakacjach TVP 2 rozpocznie emisję nowego serialu komediowego pt. "Aida". Sukces produkcji ma zapewnić nazwisko reżysera i plejada znakomitych aktorów z siostrami Sonią i Mają Bohosiewicz na czele.

 • ...w komediach: "Weselna Polka", "Wojna żeńsko-męska" i "Pokaż kotku, co masz w środku". Jej popularność rozpoczęła się za sprawą serialu TVP1 "Londyńczycy". Aktorka gra dziewczynę Andrzeja, Kingę. Wyjazd do Londynu okaże się próbą dla związku bohaterów. Aktorka zagrała także jedną z głównych ról w komediowym serialu "Aida" (na podstawie hiszpańskiego serialu o tym samym tytule). Zdjęcia do "Aidy...

Wideo na temat: aida serial hiszpański
 • Hiszpański cyrk

  Hiszpania, rok 1973, nieśmiały i wrażliwy Javier zatrudnia się w cyrku jako klaun. Podobnie jak jego ojciec i dziadek pragnie rozśmieszać dzieci, jednak sam nie zaznał szczęśliwego dzieciństwa i dlatego zostaje "smutnym klaunem". W cyrku poznaje bezwzględnego "wesołego klauna" Sergio, który terroryzuje współpracowników i bije swoją dziewczynę. Tu zaczyna się tragikomiczna opowieść o dwóch klaunach, którzy pchani przez pożądanie będą walczyć na śmierć i życie o miłość niezwykle pięknej i...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Wezwani

  Kolejny, klimatyczny horror hiszpański, nawiązujący tym razem do modnego ostatnio w kinie ("Kod DaVinci", "Anioły i demony") motywu tajemnic skrywanych przez kościół katolicki. Powstanie filmu "No-Do" (Wezwani) zostało zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami? Młode małżeństwo z małą córeczką i niemowlęciem wprowadza się do pięknej, opuszczonej, przedwojennej willi nad morzem. W nowym domu kobietę nawiedzają przerażające wizje na pograniczu snu i jawy. Jej mąż zrzuca to na karb traumatycznych...