• Informacje na temat:

  aids zdjęcia chorych

Artykuły na temat: aids zdjęcia chorych
 • Chora na HIV prosi Eltona Johna o rezygnację z adopcji

  ...i jego partner chcieliby adoptować Lva, po tym, jak zobaczyli go w sierocińcu. Elton John odwiedził Ukrainę w ramach programu swojej fundacji związanej z walką z AIDS. Gwiazdor zaśpiewał dla dzieci z sierocińca. Niektóre z nich straciły rodziców właśnie z powodu AIDS. Jednak władze Ukrainy ochłodziły zapał Eltona mówiąc, że zagraniczni przybrani rodzice muszą był małżeństwem, a Ukraina nie...

 • Od Schlöndorffa do Jarmana: Klasyka kina na Nowych Horyzontach

  W ostatnich miesiącach pożegnaliśmy mistrzów światowego kina - Alaina Resnaisa, Verę Chytilovą, Miklósa Jancsó i Edwarda Żebrowskiego. Podczas nadchodzącej edycji MFF T-Mobile Nowe Horyzonty przypomniane zostaną ich dzieła.

 • Kitty Spencer to "reinkarnacja księżnej Diany"? Nawet pasję ma tę samą!

  Eltona Johna wspomagającą chorych na AIDS. Dla tej ostatniej zebrała 140 tys. funtów (ponad 600 tys. złotych). Tę pasję kontynuuje po księżnej Dianie, która jako pierwsza ścisnęła rękę pacjenta chorego na AIDS w szpitalu. Kitty nie ukrywa, że chciałaby się jak najbardziej kojarzyć ze swoją słynną ciocią, choć jest zbyt młoda, by ją pamiętać (urodziła się w 1990 r.). Stała się już ulubienicą synów...

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • Powstaje film o Matce Teresie

  Brytyjska aktorka Olivia Hussey zagra Matkę Teresę w powstającej filmowej biografii misjonarki. 49-letnia aktorka zdobyła sławę w 1968 roku po występie w filmie "Romeo i Julia" w reżyserii Franco Zeffirelliego. Potem jej kariera niestety powoli podupadała, mimo małżeństwa z Deanem Paulem Martinem, synem hollywoodzkiej sławy - Deana Martina. Być może dzięki roli Matki Teresy Olivia Hussey rozpocznie nowy etap życia zawodowego.

 • Serialowy przewodnik

  ...w finale pokazu mody w sukni ślubnej. Kornelia kradnie z apteki Marysi mocny lek i przed pokazem częstuje nim kolegów. odc.22 Podczas pokazu dochodzi do bójki między Malwiną a Violą. Ich zdjęcia...

 • Latkowski o zakonnikach

  Zakończono już prace nad nowym filmem Sylwestra Latkowskiego ( "Blokersi" , "Gwiazdor" ), "Kamilianie". Premiera obrazu odbędzie się 29 marca w Zamku Ujazdowskim - Centrum Sztuk Współczesnych. Emisja filmu zaplanowana jest w Wielki Czwartek, 8 kwietnia, w 2 Programie TVP. Obraz pokazuje zakon poprzez codzienną pracę kamilianów z osobami chorymi, starszymi i niepełnosprawnymi.

Wideo na temat: aids zdjęcia chorych
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

Dyskusje na temat: aids zdjęcia chorych