• Informacje na temat:

  air france

Artykuły na temat: air france
 • Książę Albert ma nieślubną córkę! Jazmin wychodzi z cienia!

  ...przyrodnim bratem Aleksandrem, którego książę również nie chciał długo uznać. Matką dziecka jest togijska stewardesa linii Air France, Nicole Coste (44 l.).  Jest jednak też i inna ważna informacja. Dziewczyna...

 • Olbrychski, Szaflarska i Hoffman ze Złotymi Aniołami Tofifest

  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest ogłosił nazwiska laureatów honorowych Złotych Aniołów. Otrzymają je znakomici aktorzy Daniel Olbrychski i Danuta Szaflarska oraz reżyser Jerzy Hoffman. Podczas rozpoczynającej się 18 października imprezy pokazanych zostanie ponad 150 filmów.

 • Wysikał się na oczach pasażerów

  O francuskim aktorze Gerardzie Depardieu znów jest głośno, ale tym razem nie za sprawą którejś z jego ról. 62-letni Depardieu spowodował dwugodzinne opóźnienie startu samolotu z Paryża do Dublina, ponieważ... wysikał się w kabinie na oczach pasażerów.

 • Depardieu oskarżony o pobicie

  Słynny francuski aktor, Gerard Depardieu znów znalazł się w tarapatach. Gwiazdor jadący na skuterze został potrącony na paryskiej ulicy przez samochód. Kierowcy, zamiast załatwić sprawę polubownie, wdali się w kłótnię. Gwiazdor miał uderzyć oponenta w twarz.

 • Festiwal filmowy w... sieci

  MyFrenchFilmFestival.com - tak nazywa się pierwszy festiwal filmu francuskiego, który trwa w... sieci. Od 14 do 29 stycznia internauci z całego świata mogą nie tylko uczestniczyć w festiwalu, ale również głosować na najlepszy film.

 • Depardieu prowadził po alkoholu

  Gerard Depardieu uległ drobnemu wypadkowi, jadąc skuterem po ulicach Paryża. Chociaż nie odniósł żadnych obrażeń, ma powód do zmartwienia - badanie alkomatem wykazało, że był pod wpływem alkoholu.

 • Depardieu stracił prawo jazdy. Ale...

  Gerard Depardieu przez sześć miesięcy będzie musiał poradzić sobie bez prawa jazdy - zadecydował francuski sąd. To kara za jazdę pod wpływem alkoholu w listopadzie zeszłego roku w Paryżu.

 • Przyznano MocArty RMF Classic

  23 marca w restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie wręczono po raz pierwszy MocArty RMF Classic. Wśród laureatów znalazł się Hans Zimmer, autor muzyki do filmu "Incepcja" oraz krytyk filmowy Stanisław Janicki, autor telewizyjnego cyklu "W starym kinie".

 • Fabryka filmów w Centrum Pompidou

  Centrum Pompidou proponuje retrospektywę 20 lat twórczości Michela Gondry'ego. Nie chodzi jednak tylko o przegląd filmów francuskiego reżysera. Gondry zainstalował w muzeum "Fabrykę filmów amatorskich", gdzie każdy może nakręcić swój własny, krótki metraż.

 • Ania wśród wielkich gwiazd!

  Ania Dąbrowska obok Martina Gore'a z Depeche Mode na płycie popularnych Nouvelle Vague! Brzmi jak primaaprillisowy dowcip? A jednak to prawda.

Wideo na temat: air france
 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

 • Chłopiec na rowerze

  "CHŁOPIEC NA ROWERZE" to film skromny, prosty, potwierdzający wyrazisty styl i klasę braci Dardenne, dwukrotnych zdobywców Złotej Palmy w Cannes. W tym roku festiwalowe jury po raz kolejny doceniło belgijski duet przyznając im Grand Prix. Krytyka okrzyknęła "Chłopca na rowerze" "małym wielkim filmem" i najbardziej dojrzałym w ich dorobku. Nazywani "mistrzami ludzkiego humanizmu" Dardennowie od lat poszukują w swoich bohaterach takich cech, jak nadzieja czy bezinteresowna dobroć, które...

 • Smak życia 3 czyli chińska układanka

  Trzecia odsłona komediowej serii "Smak życia" z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych. Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.