• Informacje na temat:

  air poland

Artykuły na temat: air poland
 • Ukraińskie "Plemię" wygrało Tofifest 2014

  Podczas gali finałowej wręczono nagrody Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Najlepszym filmem w konkursie głównym On Air, a tym samym laureatem Złotego Anioła 2014, zostało ukraińskie "Plemię". Pozostałe nagrody podzielili między siebie filmowcy ze Szwecji, Gruzji i Francji.

 • Olbrychski, Szaflarska i Hoffman ze Złotymi Aniołami Tofifest

  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest ogłosił nazwiska laureatów honorowych Złotych Aniołów. Otrzymają je znakomici aktorzy Daniel Olbrychski i Danuta Szaflarska oraz reżyser Jerzy Hoffman. Podczas rozpoczynającej się 18 października imprezy pokazanych zostanie ponad 150 filmów.

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu "Metalfest Open Air Poland 2012 SMS" (dalej "Konkurs") jest GRUPA INTERIA.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...

 • Eleganckie, ale bez treści

  Air "Le Voyage Dans La Lune", EMI Music Poland

 • Metalfest: Wygraj karnet na festiwal!

  Dla fanów ciężkich brzmień mamy atrakcyjną niespodziankę - w naszym konkursie możecie wygrać karnety na trzydniowy Metalfest Open Air Poland w Jaworznie (1-3 czerwca). Gwiazdami imprezy będą m.in. Megadeth, Fear Factory czy Soulfly!

 • Metalfest: Kto wygrał karnet?

  Znamy już nazwiska zwycięzców w konkursie, w którym można było wygrać karnet na trzydniowy Metalfest Open Air Poland w Jaworznie (1-3 czerwca). Gwiazdami imprezy będą m.in. Megadeth, Fear Factory czy Soulfly!

 • Koncertowe albumy Pearl Jam

  25 września na polskich półkach sklepowych pojawią się dwa nowe albumy Pearl Jam, nagrane podczas obydwu występów grupy w katowickim Spodku. Zatytułowane będą "15.6.00 Spodek, Katowice - Poland" i "16.6.00 Spodek, Katowice - Poland".

 • Tofifest: Bodo Kox dostał Złotego Anioła

  Bodo Kox, reżyser filmu "Dziewczyna z szafy", odebrał w niedzielę, 27 października, Złotego Anioła, główną nagrodę w konkursie "On Air" zakończonego w Toruniu 11 Międzynarodwego Festiwalu Filmowego Tofifest. Pozostałe nagrody przypadły w udziale filmowcom z Polski, Kuby i USA.

 • Forum Film: Nowy polski dystrybutor

  Firma Forum Film Poland ogłosiła oficjalnie, że będzie na terytorium Polski dystrybutorem filmów Buena Vista International, kompani będącej dystrybutorem filmów produkowanych przez studia Walt Disney Touchstone w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Forum Film Poland jest nową firmą na polskim rynku filmowym, ale należy do koncernu I.T. International Theatres Group.

Wideo na temat: air poland
 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.