• Informacje na temat:

  airbus katastrofa

Artykuły na temat: airbus katastrofa
 • U2 i No Doubt w hołdzie ofiarom katastrofy w Nowym Jorku

  Choć wszystko wskazuje na to, że katastrofa samolotu Airbus A-300, który rozbił się w poniedziałek, 12 listopada, w Nowym Jorku, jest tylko nieszczęśliwym wypadkiem, to jednak wśród mieszkańców tego miasta przywołała ona wspomnienia zamachów z 11 września. Dlatego też bez zastanowienia członkowie zespołów U2 i No Doubt zdecydowali się podczas swych koncertów złożyć hołd ofiarom katastrofy.

 • Paul McCartney: Musimy pomóc Ameryce

  Paul McCartney miał wątpliwą przyjemność obserwowania na własne oczy katastrofy samolotu w nowojorskiej dzielnicy Queens w poniedziałek, 12 listopada. "Musimy stać murem za Ameryką, musimy jej pomóc" - powiedział artysta po tragedii, która pochłonęła życie 260 osób.

 • Kraśko i szklana pogoda

  W czerwcu wszystkie najważniejsze programy informacyjne w naszym kraju zwiększyły swoją widownię. "Fakty", "Wydarzenia", "Panorama" i "Wiadomości", w porównaniu z zeszłorocznymi wynikami w tym czasie, zyskały średnio o 10% oglądalności.

 • Moby: Nowy album już w maju

  Moby, amerykański muzyk i DJ, od kilku miesięcy ciężko pracuje nad swoim najnowszym albumem. O ile nie wydarzy się nic niespodziewanego, z wynikami jego wysiłków będziemy mogli zapoznać się w maju przyszłego roku.

Wideo na temat: airbus katastrofa
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Pan Peabody i Sherman

  Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Niezwykły pies i jego pan muszą załatać dziurę w czasie, zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze.